Maximalizujte svůj pracovní potenciál

7. 1. 2015 | Hana Wolf

Nejspíš sami dobře znáte ten pocit, kdy chodíte do práce, která vás nebaví a ve které jen přežíváte.  Myslíte na to, jak úplně zbytečně plýtváte svým potenciálem, ale nemáte odvahu na změnu.

Nebo naopak máte práci svých snů, děláte přesně to, co jste si přáli, ale vy v ní nevynikáte a neumíte se prodat. Nevíte, jak být jedineční a jak se stát skutečně šťastnými a naplněnými právě v pracovní oblasti.

 

hanisek 2I já jsem ve svém životě dělala práci, která byla takzvaným „dream jobem“. Měla jsem skvělou pozici, pracovala na velmi prestižních značkách v jedné velké mezinárodní společnosti, cestovala, setkávala se zajímavými lidmi, hovořila na konferencích. Jenže jednoho dne mi došlo, že tato práce není úplně přesně to, co bych chtěla dělat. Uvědomila jsem si, že mě srdce táhne jiným směrem a tak jsem se rozhodla vzdát se slibné kariéry v marketingu a začala vše budovat znovu. Táhlo mě to k pomoci lidem, měla jsem svůj sen a svou vizi a obrovskou touhu uspět. Jak to ale udělat? Jak se dá uspět? Jak být výjimečný a postavit se za to nejcennější, co ve svém životě máte?

Tím nejcennějším však není ani pracovní pozice, ani firma, pro kterou pracujete. Tím nejcennějším jste VY. A právě abyste svou cenu začali vidět, připravila jsem pro vás tento workshop, který skutečně změní vnímání vás samotných.

Co se na workshopu dozvíte?

1. Na workshopu se naučíte, jak přehodnotit postoj sami k sobě, abyste měli živnou půdu pod nohama pro svůj další rozvoj. 

2. Ukážeme si také, jak nás naše sebevědomí dostává do situací, ve kterých nechceme být a ve kterých se necítíme dobře.

3. Vysvětlíme si, proč pořád narážíte na typy šéfů, kteří vás brzdí a dusí, než aby vás podporovali a rozvíjeli.

4. Naučím vás praktické tipy, jak udělat dobrý dojem, jak se prezentovat v tom nejlepším světle a jak pracovat s trémou při prezentacích nebo při jiném veřejném vystoupení.

Každý v sobě má vnitřní sílu a charisma, jen spousta lidí je ho buď bojí použít, nebo prostě jen rezignovali v zažitých kolejích. I vy si můžete splnit váš pracovní sen, dělat práci, která vás baví a naplňuje a být tak inspirací druhým.

Celodenní workshop se koná v prostorách COWO BRNO a můžete se těšit na skvělou a inspirativní atmosféru. Počet účastníků je omezen na 13, tak neváhejte a rezervujte si své místo právě nyní.

Již se na vás velmi těším a jsem si jistá, že díky naší společné práci brzy uvidíte výsledky.

Hanka Wolf, MBA

Program workshopu

1. blok

 • Analýza současné pracovní situace a pocitů, které ji provází
 • Jak v sobě objevit své silné stránky?
 • Vaše okolí jako odraz vašeho vztahu k sobě
 • Návod, jak najít svůj životní smysl či poslání
 • Definice vaší životní vize

Pauza na oběd

2. blok

 • Klíče k naplnění vašeho životního poslání
 • Důležitost vaší vize a proč je důslednost naprostou nezbytností
 • Finanční rozvaha a finanční plán, aneb proč je dobré umět počítat
 • Jak vyniknout a umět zaujmout svým projevem a charisma
 • Praktické tipy k vaší vlastní motivaci
 • Sdílení dojmů a rozloučení se 

Podrobné informace k workshopu

Chceme, aby naše workshopy byly přínosné, proto je kapacita účastníků omezená na 13 lidí. Registrovat se můžete na zakaznicke@mindcorp.cz, telefonicky na 776 500 924 anebo se přihlaste pomocí formuláře níže.

Místo konání: COWO BRNO, Moravské náměstí 3, 657 83 Brno

Kdy: Rozpis termínů najdete níže na stránce

Cena: 2490 Kč (součástí poplatku je také občerstvení a školící materiály)

Účastnice Workshopu říkají:

Čekala jsem hodně, ale získala jsem mnohem víc. (Lenka B.)

Workshop byl super a mohl mi udělat pořádek v prioritách a životním směru (Margit P.)

Krásné prostředí, „pohodlná“ uvolňující atmosféra, výborná lektorka, snažící se pomoci. (Andrea M.)

Jste úžasná Žena! (Alena L.)

Přeji Vám další úspěchy. Děkuji Vám. (Eva)

Hani. Líbí se mi, že máte vždy co říct k věci a člověku otevřete oči. Super. (Radka R.)

Informace o koučovi

Hana Wolf, MBA – Senior koučka

Praxe a vzdělání 7 let intenzivní praxe v oblasti koučinku a mentoringu 7 let zkušeností v oblasti pomoci lidem při sníženém sebevědomí a hledání skutečné identity 7 let zkušeností v oblasti pomoci lidem se syndromem vyhoření a zvýšeným stresem 3 roky praxe v individuálním koučinku jednotlivců v oblasti dlouhodobé samoty 3 roky praxe s metodou […]

Hana Wolf, MBA – Senior koučka (celý profil)

Vypsané termíny

Akce nemá v tuto chvíli vypsaný žádný termín

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie