Ukončete samotu a uvolněte svůj vztahový potenciál – dvoudenní workshop

7. 1. 2015 | Lenka Černá

Trápí vás samota a nevíte, jak z ní ven?

Nedaří se vám najít partnera pro dlouhodobý vztah?

Potkáváte samé nedostupné nebo nevhodné partnery? Chtěla byste už konečně zakotvit v partnerském vztahu, ale stále se vám to nedaří?

Právě pro vás je určen workshop „Ukončete samotu a uvolněte svůj vztahový potenciál“, který vám pomůže najít cestu ven ze samoty, najít sebe sama a připravit vás na nový začátek vašeho života.

 

hanisek 2Dlouho jsem se zamýšlela nad tím, proč se mi v životě některé situace opakují a proč neustále přitahuji muže, kteří mě měli sice rádi, ale do dlouhodobého vztahu se jim nechtělo. Nemyslete si, že důvodem, proč se vám tyto situace dějí, jsou muži. Já sama jsem přišla na to, že nemohu změnit muže, jenž potkávám, ale že jediného člověka, kterého změnit mohu, jsem JÁ SAMA. Tak jsem na sobě začala pracovat, všímat si věcí, které jsem dříve neviděla, a stal se zázrak. Do mého života vstoupil muž, je nám spolu hezky a máme se rádi. A to stejné můžete zažívat i VY.

Během dvoudenního intenzivního workshopu vás naučím, jak se správně naladit na partnerství, jak se vyvarovat chyb, které vám brání v navázání dlouhodobého vztahu a jak se začít chovat tak, abyste byla pro muže atraktivní pro trvalý vztah, nikoli jen příležitostné povyražení.

Abychom rozklíčovali příčinu vaší samoty, identifikujeme spolu hluboce zakořeněné emoční bloky, které vám brání ve šťastném vztahu.  Seznámím vás s typologií žen, které jsou dlouhodobě samy a ke své samotě se svým přístupem podvědomě odsoudily. Také zapracujeme na vašem vztahovém sebevědomí a dozvíte se, co se mužům na ženách líbí a s jakými ženami si představují dlouhodobý vztah. Dále vás naučím praktickým technikám, kdy se odnaučíte muže hledat, ale necháte se najít. Na závěr workshopu si společně sestavíme „Objednávku životního partnera“,  která vám pomůže přivolat do vašeho života muže, který vás udělá šťastnou, tak jako se to podařilo mně a mým spokojeným klientkám.

Workshopem vás budu provázet já, Hanka Wolf, a už nyní se těším na příjemnou a kreativní atmosféru, která nás zaručeně čeká.

Workshop probíhá v krásném prostředí naší kliniky v centru Prahy. Maximální počet účastníků je třináct, tak neváhejte a zarezervujte si místo právě teď. 

Velice se na vás těším a věřím, že společně docílíme splnění vašich přání!

Vaše Hanka Wolf

Program workshopu

1. den 

 • Vztahová historie jako vysvětlení dlouhodobé samoty
 • Jaké emoce vás provázely vašimi dosavadními vztahy
 • Proč právě já nemám partnera?
  • Typologie žen, které jsou dlouhodobě osamocené
  • Vaše podvědomé nastavení je klíčem v otázce partnerství
  • Jak se projevuji před muži, aneb proč se mnou muži nechtějí být v dlouhodobém vztahu
 • Naučte se dobře a efektivně komunikovat (nejdříve se sebou a následně partnerem)

2. den 

 • Jak začít zářit a být magnetem na muže
  • Nízké sebevědomí jako příčina samoty
  • Praktické techniky, jak si sebevědomí navýšit
  • Najděte sama sebe
 • Dovolte si z mužů vybrat vašeho partnera
 • Jak se vztahu otevřít a jak pracovat  se strachem ze samoty
 • Objednávka životního partnera, společné zamyšlení a kreativní tvoření „nástěnky snů“
 • Závěrečné sdílení a vyslání přání 

Podrobné informace k workshopu

Chceme, aby naše workshopy byly přínosné, proto je kapacita účastníků omezená na 13 lidí. Registrovat se můžete na zakaznicke@mindcorp.cz, telefonicky na 776 500 924 anebo se přihlaste pomocí formuláře níže.

Místo konání: PURE CLINIC Praha (Rašínovo nábřeží 34, 128 00 Praha 2).

Kdy: Rozpis termínů najdete níže na stránce

Cena: 4990 Kč (součástí poplatku je také občerstvení a školící materiály)

 

Účastnice workshopu říkají:

Hanka Wolf je opravdu výjimečně schopný, empatický a inteligentní člověk. (Kateřina M.)

Buďte tady, prosím. My Vás potřebujeme.  (Renáta H.)

Bylo to super, velmi očisťující a povzbuzující víkend. (Petra B.)

Děkuji Vám za úžasný víkend!! (Radka Ř.)

Jste skvělá Žena a já  jsem moc vděčná za to, že jste a pomáháte těm, co na sobě chtějí pracovat. Díky moc!! (Květuše V.)

Informace o koučovi

Hana Adamíková, MBA – Senior koučka

Praxe a vzdělání 7 let intenzivní praxe v oblasti koučinku a mentoringu 7 let zkušeností v oblasti pomoci lidem při sníženém sebevědomí a hledání skutečné identity 7 let zkušeností v oblasti pomoci lidem se syndromem vyhoření a zvýšeným stresem 3 roky praxe v individuálním koučinku jednotlivců v oblasti dlouhodobé samoty 3 roky praxe s metodou […]

Hana Adamíková, MBA – Senior koučka (celý profil)

Vypsané termíny

Akce nemá v tuto chvíli vypsaný žádný termín

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie