Noviny pro ženy

Chcete dostávat aktuální informace ze světa osobního růstu a koučinku?

Odebírejte naše Noviny pro ženy a staňte se členkou komunity žen, které chtějí něco dokázat!

 

 Škola pro Ženy je virtuálním královstvím všech žen, které chtějí ve svém životě dosáhnout osobního i profesního štěstí. Vždy jsem chtěla spojovat ženy, které chtějí být mimořádné a Noviny pro ženy jsou médium, které k tomu slouží. 

Pojďte se stát členkou mé komunity a získejte tak pravidelnou inspiraci pro váš osobní růst. Budu s vámi sdílet mé poznatky z praxe, poskytnu vám know-how ze světa vztahů, byznysu, finanční inteligence i zdravého životního stylu. 

Chystám pro vás pravidelné uzavřené akce, na kterých můžete poznat nové přátele i obchodní partnery. 

Těším se na setkání s vámi!

Lenka Černá, uznávaný kouč a konzultant, zakladatelka školy

Registrujte se do mé komunity hned teď!

 

Po registraci obdržíte do vaší emailové schránky potvrzovací email, ve kterém stačí potvrdit svoji registraci kliknutím na odkaz. Poté již budete zcela zdarma odbírat náš zpravodaj a stanete se členkou naší komunity úspěšných žen.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie