Online Akademie

Nemáte možnost přijít na přednášku nebo náš workshop? Nyní se s námi můžete vzdělávat z pohodlí vašeho domova. Přinášíme vám zajímavé audioprogramy, webináře a e-knihy, které vás mohou inspirovat ve vašem osobním růstu.

Audioprogramy

Lenka Černá Restart vašeho života | autor: Lenka Černá 

Máte pocit, že svůj život jen tak přežíváte, ale vytratila se z něj radost? Prakticky každý z nás dnes pociťuje stres a má nedostatek času na sebe. Pojďte se s Lenkou Černou zastavit a restartovat váš život. Pochopíte, co je skutečnou příčinou ztráty naší radosti, naučíte se emoční detoxikaci a získáte praktické tipy, jak objevovat sebe. V programu vás také Lenka provede 2 praktickými meditacemi doplněnými o krásnou meditační hudbu.

Více informací najdete zde: Audioprogram „Restart vašeho života“ 

 

 Umění zdravé sebedůvěry | autor: Hanka Wolf 

Hledáte na sobě neustále chyby a trápí vás vnitřní kritika? Nízké sebevědomí nás může blokovat od našich snů, a to nejen v osobním, ale i pracovním životě. Hanka Wolf, která se specializuje na koučink v oblasti sebedůvěry, vám dá v tomto jedinečném audioprogramu praktický návod na to, jak k sobě nalézt cestu a získat zdravý vztah k sobě.

Více informací naleznete zde: Audioprogram Umění zdravé sebedůvěry 

 


Vytvořte si harmonický vztah | autor: Kateřina Matláková

Každý z nás touží po spokojeném a harmonickém partnerství. Přitom se více než 50% manželství rozvádí. A podle posledních průzkumů jen 3% z nás našlo v partnerství dlouhodobé štěstí. Ve Škole pro ženy jsme se rozhodly tuto situaci změnit. Kateřina Matláková, která je u nás specialistkou na koučink v oblasti partnerských vztahů, pro vás připravila jedinečný audioprogram zaměřený právě na vytvoření harmonického vztahu.

Více informací najdete zde: Audioprogram „Vytvořte si harmonický vztah“

E-knihy

Jak být skvělou milenkou? | autor: Hana Wolf, MBA

Toužíte po tom si ještě více užívat intimností se svým partnerem? Nevíte, proč se nedokážete v ložnici zcela uvolnit? Každá žena v sobě nosí vnitřní bohyni, kterou je zapotřebí probudit. Hanka Wolf vám v její jedinečné e-knize prozradí, jak na to! K e-knize navíc získáte bonusové video „Pravdy a mýty o ženské sexualitě“.

Více informací najdete zde: E-kniha „Jak být skvělou milenkou“ 

 

13 moudrých rad, které změní váš… ZDARMA! | autor: L. Černá 

Baví vás cesta osobního růstu a rádi se necháte inspirovat moudrými knihami nebo lidmi? Lenka Černá pro vás sepsala 13 nejcennějších rad, díky kterým se v životě posunula mílovými kroky. Knihu navíc pro vás vydala zcela ZDARMA!

Více informací najdete zde: E-kniha 13 moudrých rad…

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie