Audio program “Vytvořte si harmonický vztah”

Každý z nás touží po spokojeném a harmonickém partnerství. Přitom se více než 50% manželství rozvádí. A podle posledních průzkumů jen 3% z nás našlo v partnerství dlouhodobé štěstí.

Tak kde je tedy zakopaný pes?

Harmonický partnerský vztah nemůže mít základy v počáteční zamilovanosti. Pokud toužíte po dlouhodobé spokojenosti v partnerství, je zapotřebí zapracovat na sobě i vztahu samotném.

Dobrou zprávou ale je, že JE MOŽNÉ vytvořit harmonický partnerský vztah a navíc, NENÍ TO TAK SLOŽITÉ!

Katerina_MatlakovaJmenuji se Kateřina Matláková a jsem průvodkyní všech, kteří se trápí v partnerských vztazích. Pomáhat těm, kteří se chtějí cítit ve vztazích šťastně, přijímám jako mé životní poslání. Protože, když jsme spokojení sami se sebou a vytváříme harmonické vztahy, můžeme vychovávat i naše děti tak, aby prožily krásný život bez emočního trápení.

Můj audioprogram vám může pomoci zapracovat nejen na vašem partnerství, ale i na sobě samotných. Naučí vás, jak si své partnerství hýčkat a posilovat jej. Tak, aby patřilo mezi 3% celoživotně šťastných.

Kateřina Matláková

kouč a mentor

Co všechno se v rámci audioprogramu dozvíte?

  • co je skutečnou podstatou harmonického partnerství
  • proč nám pro šťastný vztah nestačí prvotní zamilovanost
  • skutečnou příčinu toho, proč se vám v partnerství do dnešního dne nedařilo
  • jak zapracovat na našem vztahovém naprogramování a jednou provždy ho změnit
  • získáte praktický návod jak zvědomit své vztahové problémy
  • naučíte se ventilovat a pracovat se svými emocemi
  • provedu vás praktickou meditací pro odpuštění a pročištění vaší vztahové minulosti

 

V rámci audioprogramu také získáte odkazy a doporučení pro další vzdělávání, a to zcela ZDARMA.

Možná vás inspirují slova mých klientů…

Milá Katko,

mám velkou potřebu Vám poděkovat za Vaše krásné CD „Vytvořte si harmonický vztah“, které jste nahrála. Už dlouho jsem nebyla žádným audioprogramem tak nadšená, jako právě tím Vaším. Díky Vám jsem si ještě více uvědomila, jak moc je důležité být ve vztazích otevřená, neuzavírat se, protože jen tak můžu ještě více poznat sama sebe, zbavit se negativního a vpustit do sebe novou čistou energii. Části CD, věnující se přijímání emocí a odpuštění, jsou pro mě osobně neskutečně silné a mimochodem velmi nápomocné.

Sama jste pro mě velmi inspirativní, krásná a silná žena s nádhernou duší. Jsem velmi ráda, že jsem Vás mohla poznat a jsem vděčná za to, že se s Vámi, Hankou a ostatními ženami ze Školy pro ženy můžu příležitostně vidět. Všechny přispíváte k tomu, že můj život nabírá nový, ten správný směr. A za to Vám ze srdce děkuji.

Přeji Vám mnoho úspěchů a hodně spokojených posluchačů.

Moc Vás zdravím.

Pavla (Brno)

——————-

Milá Katko, Každý den na Vás s láskou a úctou vzpomínám. Rok 2014 pro mě byl moc těžký. Ale zároveň rozhodující a zlomový. Stačily 2 návštěvy u Vás a všechno se dalo do pohybu! První čtyři měsíce roku 2014 jsem trpěla depresemi, smutkem, strachem, ukřivděností, zlostí, beznadějí, únavou a vyčerpáním.  Musím se přiznat, že se mi nechtělo žít. PŮLKA ŽIVOTA ZA MNOU, DALŠÍ PŘEDE MNOU A JÁ VIDĚLA JEN TMU A VZDUCHOPRÁZDNO. V létě 2014 se mi podařila najít nová klidnější práce a odjela jsem do Prahy na školení. Hned jsem využila nabídky z Facebooku a přihlásila se k Vám 16.9. na workshop. A měla jsem možnost mluvit s Vámi. VY JSTE ANDĚL ! VY JSTE ÚŽASNÁ, SKVĚLÁ, BÁJEČNÁ! Po rozhovoru s Vámi mi svitlo. Začala jsem dělat, myslet a říkat si, co jste mi poradila. ZAČALA JSEM SE MÍT RÁDA ! Nebylo to jednoduché a šlo to pomalu. Opravdu jsem si začala sama sebe víc vážit. Vytratily se pocity nenávisti k vlastní osobě, pocity marnosti,  najednou je mi dobře a cítím se fajn.  Kateřinko, chci Vám moc poděkovat ! Za to, že jste se mnou mluvila. Za to, jak jste se mnou mluvila. Za to, že jste mi vyšla vstříc  a věnovala se mi ( i když jsem z daleka a nemám možnost k Vám pravidelně docházet na konzultace). Nikdy na Vás nezapomenu ! Jste skvělá ! A krásná! Přeji Vám ať se daří a ať jste šťastná a spokojená sama se sebou! Teď už, vím že je to v životě moc důležité!

Jana V.

——————

Milá Katko, Když jsem k Vám na konzultaci přišla poprvé, byla jsem hromádka neštěstí s trojkama ve všech životních kvadrantech, po nepříjemném rozchodu, utrápená, nespokojená v práci, s nulovým sebevědomím a nejrůznějšími zdravotními problémy na krku. Už od prvního okamžiku jsem ale věděla, že koučink s Vámi bude to pravé, co mi pomůže odrazit se od dna. Již po několika málo schůzkách byly vidět velké změny a zase jsem po dlouhé době začala cítit životní jiskru a radost. Díky Vám jsem si uvědomila svou cenu, naučila se mít se ráda a respektovat sebe sama, naučila jsem se říkat ne. Hodně času jsme spolu věnovaly rozklíčování opakujících se nezdarů v partnerských vztazích. Konečně jsem po letech pochopila, proč se ty nepříjemné situace s partnery opakovaly stále dokola. Depky a zdravotní problémy začaly postupně mizet, zase jsem začala mít ráda svou práci a urovnala vztahy s blízkými. Nového partnera jsem ještě nepotkala, ale vím, že až to přijde, už se nebudou opakovat ta neustálá odmítnutí a ponížení. Jsem nesmírně ráda, že jsem Vás potkala. Byla jste pro mě obrovskou životní inspirací a člověkem, který mi v mnohém otevřel oči. Čas strávený na schůzkách s Vámi pro mě byl jednou z nejlepších životních investic. Výsledek překonal všechny mé představy. Moc Vám za to děkuji a přeji Vám ať se Vám i nadále daří v té úžasné práci, kterou děláte.

Zuzka

Víte, jaké 4 největší “bonusy” vám přinese harmonický vztah?Kacka_kytka

1. Harmonické partnerství vám přinese zdraví i krásu. Láska patří mezi nejvíce léčebné emoce. Pokud jste tedy šťastní ve vztahu, vaše tělo dokáže skutečné zázraky. Jen si vzpomeňte na ten pocit, když jste skutečně zamilovaní.

2. Spokojenost ve vztahu vám dává pevný základ pro váš pracovní úspěch. Jak uvádějí současné průzkumy, většina úspěšných lidí tvrdí, že by bez fungujícího vztahu a rodiny nikdy takového úspěchu nedosáhli.

3. Vaše děti budou šťastné. Když je v rodině cítit láska a vzájemná podpora rodičů, z jejich dětí vyrůstají vyrovnaní a hlavně spokojení jedinci. Každé dítě od rodiče získává jasný návod na to, jak vztahy fungují. Váš harmonický vztah jim dá ten správný.

4. Budete bohatší než ostatní. Lidé, kteří žijí v harmonickém partnerství, se více starají o společné finance. A také nezažijí bolestivé dělení majetku, které zažívají ostatní při rozvodu manželství.

Od poslechu mého audioprogramu vás dělí jediný krok.

Vyplnění jednoduché objednávky a získaný odkaz, na kterém najdete vše slíbené. Na svém budoucím štěstí můžete začít pracovat HNED TEĎ.

OBJEDNÁVKA AUDIOPROGRAMU

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie