Hana Adamíková, MBA – Senior koučka

Sebevědomí a sebepřijetí – pomoc jednotlivcům při sníženém sebevědomí a zvýšené vnitřní kritice

Dlouhodobá samota – pomoc ženám i mužům při nedobrovolné samotě a hledání životního partnera

Životní rovnováha – pomoc jednotlivcům při extrémním pracovním vytížení a zvýšeném stresu

Praxe a vzdělání

7 let intenzivní praxe v oblasti koučinku a mentoringu

7 let zkušeností v oblasti pomoci lidem při sníženém sebevědomí a hledání skutečné identity

7 let zkušeností v oblasti pomoci lidem se syndromem vyhoření a zvýšeným stresem

3 roky praxe v individuálním koučinku jednotlivců v oblasti dlouhodobé samoty

3 roky praxe s metodou Emočních rovnic © (odhalení a odblokování negativních emočních nastavení)

2 roky zkušeností s vedením a certifikací koučů pro PURE MIND a PURE CLINIC Praha

Absolventka University of New York in Prague

Dlouholeté korporátní působení v mezinárodních společnostech (ČR, Maďarsko, USA)

Certifikovaný kouč školy PURE MIND (certifikace pro práci s Emočními rovnicemi © a psychosomatikou)

Autorka audioprogramu “Umění zdravé sebedůvěry”

Lektorka workshopů a přednášek se zaměřením na sebedůvěru a životní rovnováhu

Lektorská činnost pro přední mezinárodní firmy (Unilever, Generali, Colgate-Palmolive, University of New York in Prague) v českém i anglickém jazyce.

Spolupráce s předními českými médii (TV Stream, Prozeny.cz, Maminka, MF Dnes, TV Barandov, TV Mňam)

 

7 případů, kdy vám mohu pomoci:

  1. Trápí vás snížená sebedůvěra a hledáte pevnou půdu pod nohama.
  2. Máte vysoké pracovní nasazení a cítíte se pod neustálým tlakem, který vám neprospívá.
  3. Jste v extrémním stresu a neumíte si najít čas pro sebe nebo svou rodinu.
  4. Trápí vás dlouhodobá samota a nevíte, jak z ní ven.
  5. Jste po rozchodu a nevěříte si při hledání nového protějšku.
  6. Jako žena působíte ve vysoké pozici a nevíte, jak nalézt rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.
  7. Trápí vás následky negativní výchovy rodičů, které ovlivňují vaše současné vztahy i život samotný.

Chcete o mě vědět ještě více informací? Podívejte se na rozhovor se mnou o mé práci: Rozhovor s Hankou Adamíkovou, MBA 

Moje vybrané články a studie:

Chcete se objednat na koučinkové sezení?

Hana Wolf je momentálně na mateřské dovolené. Bude se vám ráda opět věnovat od 3/2019.

Kontakt: zakaznicke@mindcorp.cz

 

Co o své práci řekla Hana Adamíková?

“Práci kouče vnímám jako poslání, kterým naplňuji nejen svůj život, ale hlavně životy ostatních. Nesmírně mě těší, když vidím a cítím, že se mi podařilo zažehnout jiskru v očích člověka, který ji z jakéhokoliv důvodu ztratil. Pracuji srdcem a vždy s nejlepším úmyslem lidem upřímně pomoci. Velice ráda budu průvodkyní na vaší cestě.”

Vybrané reference na práci Hanky Adamíková

Keď som vstupovala do koučingového programu Ukončite samotu  priala som si, aby ma koučovala Lenka. Vesmír či veci medzi nebom a zemou to však zariadili inak.  Ako sa však  zvykne hovoriť, vesmír vždy príde s tým pre nás najlepším riešením, ktoré presiahne aj naše sny. A tak to bolo aj u mňa, keď si  ma za svoju klientku zobrala Hanka. Od prvého momentu som cítila, že toto bude skúsenosť na nezaplatenie a teraz po 6 konzultáciách, to môžem iba potvrdiť.  Hanka bola od prvej konzultácie nielen profesionálnou koučkou ale aj  najlepšou kamarátkou, dôverníčkou.  Jej  vrúcny,  láskyplný, ľudský, a chápajúci prístup rozpustil aj mňa, človeka, ktorý dovtedy žil v „oceľovej guľôčke“, nedovoľoval si prejaviť emócie.

 Emócie….., Kým sme sa spolu s Hankou nevydali na objavnú  výpravu   do môjho  vnútra  ani som nevedela koľko rôznych odtieňov a mien majú ľudské emócie a hlavne čo všetko si v sebe nesiem už od detstva.  Niekedy som sa pekne „potrápila“ kým som tú správnu emóciu našla, pomenovala. Ale aj tie menej svetlé stránky mojej duše  sa pod citlivým vedením Haničky strácali, rozpúšťali. Spôsob akým dokáže Hanka pracovať so symbolmi, metaforami,  kedy máte pocit, že spolu s ňou iba“ píšete“, vymýšľate akýsi príbeh či rozprávku , ale pritom pretvárate svoj život, je jedinečný a obdivuhodný.

Aj keď ako je z názvu programu, ktorý som absolvoval jasné čo má priniesť, pre mňa je v tejto chvíli najdôležitejšie to, že som vďaka Hanke šťastná a spokojná sama so sebou. Vnímam, že tak ako to má Hanka uvedené vo svojom profil (koučka osobnej premeny), tak sa to u mňa práve teraz vďaka jej vedeniu  deje. Už nie som ten uzavretý človek v oceľovej guľôčke, kde je síce bezpečne ale  smutno a osamelo , ale žena vo svojej sile tancujúca na pestrofarebnej lúke života a užívajúca si ľahkosť bytia. Aj keď ma ešte čaká práca na sebe, verím, že vo chvíli, kedy sa pre mňa zatiaľ naučené veci stanú mojou prirodzenou súčasťou, do môjho života vstúpia ďalšie zázraky. Prvým bola Hanka.

Hani, z celého srdca vrúcne ďakujem. Zmenili ste môj život.

Janka

Dobrý den Hanko, Když jsem k Vám poprvé přišla na program “Ukončete samotu a uvolněte váš vztahový potenciál,” byla jsem na tom, co se týká psychiky i sebevědomí, ne moc dobře. Ale vy jste mi pomohla ukázat kde dělám chybu, co bych měla změnit a hlavně si sama sebe vážit a vážit si toho, co je na mě to nejlepší. Odcházela jsem od Vás, řekla bych, úplně vyměněná, moje myšlení se změnilo a v tomto duchu se neslo i mé předsevzetí do roku 2014 – že budu už jen šťastná a nebudu se zbytečně trápit pro to, co nemůžu ovlivnit. Nyní si sestavuji objednávku partnera a těším se až se objeví a já konečně prožiju to vše krásné, co si zasloužím :-). Přeji Vám také hodně úspěchů a těším se na setkání s Vámi třeba na nějakém dalším workshopu.

Šárka K.

 

Milá paní Wolf, děkuji Vám z celého srdce. Koučování Hanou Wolf mohu doporučit ze své nejlepší osobní zkušenosti. Ohromila mě její osobnost spojená s nadhledem a opravdovostí. Voněla „člověčinou“. Cítila jsem od první chvíle vzájemnou důvěru a to se jen tak nepotká. Školu pro ženy a Hanku Wolf jsem objevila v době, kdy jsem se cítila docela dobře. Ze zvědavosti jsem navštívila seminář Generální úklid života vedený Lenkou Černou a byla jsem nadšená z podnětného úhlu na život, zdraví, finance a vztahy bez kompromisů. Svůj život jsem hodnotila pozitivně. Dařilo se mi v kariéře, věnovala se svým blízkým a rozdávala jsem pochopení, energii a pomoc. Ale zapomněla na své cestě se věnovat sama sobě, svým pocitům a potřebám. Cítila jsem se jenom docela dobře a myslela jsem si, že to tak má být, že to je vše. Vracela jsem se do minulosti, pravidelně jsem opakovala stejné chyby a myslím, že jsem zapomněla „v tom frmolu“ na sebe, na to, kdo jsem, kam jdu a co od života ještě chci. Žila jsem život plný kompromisů a dobré snahy vyhovět všem. Po návštěvě semináře jsem se rozhodla projít koučováním – udělat něco pro sebe, pro život bez kompromisů.

Díky Vám, Hanko: Vím přesně, kdo jsem. Vím, kam jdu. Vím, co chci. Cítím se jedinečně a výjimečně. Cítím se šťastnější. Cítím se skvěle a výtečně. Žiji teď a tady. Žiji zdravěji. Vnímám otevřeněji. Jsem „v poho“. A vím, že nic není nemožné. Koučování s koučkou-profesionálkou – s Hanou Wolf – byl začátek mé cesty kvalitnějším životem. Byl to nejlépe investovaný čas. Byly to nejlépe investované peníze do duševního zdraví a osobního rozvoje. Výsledek koučování překonal všechny mé představy. Jedním slovem: bomba. Milá Hanko, velmi Vám děkuji a také děkuji všem ženám ze Školy pro ženy,

Stáňa A.

Hana_Wolf

<< Zpět na přehled koučů

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie