Ing. Šárka Nejedlíková – koučka a mentorka

Snížené sebevědomí a sebepřijetí – pomoc lidem, kteří mají snížené sebevědomí a silného vnitřního kritika, problémy s přijetím sebe sama, nedostatečnou sebelásku.

Životní rovnováha – pomoc s nastavením životní rovnováhy mezi osobním, pracovním a rodinným životem, při nadměrném pracovním vytížení.

Partnerské vztahy – pomoc lidem, které trápí partnerské a rodinné vztahy.

Snížené sebevědomí a sebepřijetí – pomoc lidem, kteří mají snížené sebevědomí a silného vnitřního kritika, problémy s přijetím sebe sama, nedostatečnou sebelásku.

Životní rovnováha – pomoc s nastavením životní rovnováhy mezi osobním, pracovním a rodinným životem, při nadměrném pracovním vytížení.

Partnerské vztahy – pomoc lidem, které trápí partnerské a rodinné vztahy.

 

Praxe a vzdělání 

5 let zkušeností v oblasti pomoci lidem se sníženým sebevědomím v zaměstnání i v osobním životě

5 let zkušeností v oblasti pomoci jednotlivcům s partnerskými problémy

4 roky intenzivní praxe v oblasti koučinku a mentoringu

3 roky praxe v oblasti vedených meditací a technik pro odbourávání stresu, práce s energíí

13 let praxe v nadnárodních společnostech v oblasti HR

Absolventka VŠE, obor lidské zdroje

Certifikovaný kouč školy PURE MIND (certifikace pro práci s Emočními rovnicemi a psychosomatikou).

Mentorka ženských meditací Mohendžodáro a lektorka ženských kruhů.

Zajímá mě zdravý životní styl, práce s energií, podpora ženské energie prostřednictvím cvičení Mohendžodáro. Ráda tančím, tanec je pro mě cesta k uvolnění a zároveň i k dobití energie.

7 případů, kdy vám mohu pomoci 

  1. Trápí vás nízké sebevědomí, nevěříte sami v sebe.
  2. Cítíte, že potřebujete zlepšit vztah k sobě, mít se rádi, přestat být k sobě přehnaně kritičtí a tvrdí.
  3. Jste pod neustálým tlakem a neumíte si najít čas pro sebe.
  4. Potřebujete pomoci s nalezením rovnováhy mezi pracovním, rodinným a osobním životem.
  5. Trápí vás problémy v oblasti partnerských vztahů.
  6. Máte komplikované rodinné vztahy, se kterými si nevíte rady.
  7. Cítíte, že máte negativní emoční nastavení z dětství, které negativně ovlivňuje váš současný život.

Chcete se objednat na koučinkové sezení?

Cena za 1 hodinu (60 minut) konzultace: 1500 Kč (osobně v Praze, po Skype nebo telefonu)

Email: zakaznicke@mindcorp.cz

Co o své práci řekla Šárka?

Vždy jsem věděla, že chci pracovat s lidmi, proto jsem si vybrala pro studium na VŠ obor zabývající se personalistikou, lidskými zdroji. Během své praxe jsem si začala uvědomovat, že se na mě lidé neobracejí jen s pracovními problémy, ale čím dál častěji i se svými osobními. Měla jsem radost z důvěry, kterou ve mě vkládali, ale hlavně z toho, že jsem jim dokázala pomoci. Nakonec jsem se rozhodla ze svého zaměstnání odejít a začít se plně věnovat právě pomoci jednotlivcům, kteří se ocitli ve složité životní situaci, ze které se jim nedaří najít cestu ven, tuto situaci vyřešit a posunout se dál ke spokojenějšímu životu. Rozzářené oči klienta jsou tím nejkrásnějším poděkováním. Ráda se stanu vaší průvodkyní na cestě ke spokojenému harmonickému životu.

Reference na práci Šárky Nejedlíkové 

Milá Šárko, jako úplně první věc bych ráda řekla… ZMĚNILA JSTE MI ŽIVOT! Přišla jsem k Vám, když mi bylo nejhůř a nevěděla jsem vůbec, co si se svým životem počít. O koučingu jsem slyšela už dříve, ale až na doporučení mého známého, který s Vámi spolupracoval už téměř rok a byl velice spokojen, jsem se rozhodla Vás navštívit. A, abych pravdu řekla, moc jsem si od toho neslibovala. Měla jsem dojem, že na mě nezabírá nic. Díky Vašim zkušenostem a znalostem jste mě ale dovedla dál, než všichni moji známí, kteří se mi snažili za ty roky poradit. Vím, že to mysleli dobře, snažili se mi pomoci, mají mě rádi, ale ani to všechno někdy prostě nestačí. Profesionální přístup, přátelská atmosféra a konečně pocit, že VŠE SE DÁ ZVLÁDNOUT…  Děkuji, děkuji, děkuji Vám moc! Přeji Vám hodně optimizmu, pozitivní energie a zástupy spokojených klientů! Mějte se krásně a těším se, až se zase brzy uvidíme!

Katka

<< Zpět na přehled koučů

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie