Mgr. Kateřina Chytra – Senior koučka

Manželská poradna – pomoc jednotlivcům při manželské a partnerské krizi

Partnerské vztahy – pomoc lidem při rozchodu, rozvodu, vztahové nerozhodnosti, při odhalení nevěry

Psychosomatika a léčba traumat – práce s hlubším významem nemocí pomocí metody Emočních rovnic, zpracování křivdy formou odpuštění

Praxe a vzdělání

7 let intenzivní praxe v oblasti koučinku a mentoringu

7 let zkušeností v oblasti pomoci jednotlivcům s problémy v partnerství 

7 let zkušeností v oblasti pomoci lidem se sníženým sebevědomím a hledáním osobní identity

3 roky praxe s metodou Emočních rovnic © (odhalení a odblokování negativních emočních nastavení)

7 let praxe v oblasti vedených meditací a technik pro odbourání stresu

2 roky zkušeností s vedením a certifikací koučů pro PURE MIND a PURE CLINIC Praha

Absolventka tříletého studia v Centru přírodní léčby – Certifikát 

Absolventka Právnické fakulty v Plzni se specializací na rodinné právo a psychiku dítěte po rozvodu

Certifikovaný kouč školy PURE MIND (certifikace pro práci s Emočními rovnicemi, psychosomatikou)

Autorka motivačního CD “Vytvořte si harmonický vztah”

Lektorka workshopů a přednášek se zaměřením na partnerské vztahy a meditace

Spolupráce s předními českými médii (TV Stream, TV Barandov, Proženy.cz, Vlasta, Žena a život)

7 případů, kdy vám mohu pomoci:

1. Jste v manželské nebo partnerské krizi a nevíte, co dále. 

2. Trápí vás problémy v oblasti partnerských vztahů (žárlivost, nevěra, vztahová nerozhodnost, domácí psychické násilí)

3. Právě prožíváte rozvod a nevíte, jak jej o samotě ustojíte.

4. Trpíte depresí a ztratili jste smysl života. Nejste schopni odpustit a uzavřít minulost.

5. Trápí vás psychosomatické onemocnění, které se stává chronickým.

6. Neumíte zklidnit svoji mysl a jste v permanentním stresu.

7. Cítíte, že máte negativní emoční nastavení z dětství a neumíte jej změnit.

 

 

Moje vybrané články a studie:

Rozvod manželství a jak jej zvládnout 

Nevěra a její důsledky

Pravidla komunikace pro šťastný vztah

 

Chcete se objednat na koučinkové sezení?

Kateřina Chytra je v současné době na mateřské dovolené. Bude se vám opět věnovat od 10/2019.

Cena za 1 hodinu (60 minut) konzultace: 2000 Kč (osobně v Praze, po Skype nebo telefonu)

Email: zakaznicke@mindcorp.cz

Co o své práci řekla Kateřina?

“Touhu pomáhat lidem v sobě nosím již od útlého dětství a vím, že právě to je moje životní poslání. Nesmírně ráda předávám druhým vše, co jsem za mnoho let sebepoznání a vzdělávání pochopila, naučila se. Věřím tomu, že jsme-li v životě otevření, můžeme náš život zcela proměnit. Být zdraví, šťastní, mít krásné vztahy a milovat svou práci. Ráda budu vaší průvodkyní a pomohu vám zbavit se zbytečného strachu a domnělých pravd, které vám brání všechno to krásné prožít.”

Reference klientů Kateřiny Chytry:

Milá Kateřino,
Původně jsem chtěla napsat, jak jste mi pomohla v mém problému, se kterým  jsem se na Vás obrátila… Ale díky Vám jde o mnohem silněší a hlubší výsledek. Otevřela jste mi nový svět, řekla bych, cestu ke štěstí… Zní to jako klišé, ale vím, jak moc jsem se změnila. Už nemluvím o tom, že jsem​ rozhodně klidnější a nemám pocity strachu nebo úzkosti… Co je však nejdůležitější je to, že pomohla jste mi rozpoznat a vzdát se předsudků, hluboce usazených někde v mém podvědomí, přetransformovat obraz, jaký o sobě jsem měla… Změnu cítím​,​ a to je velmi příjemná změna! Ty vaše rady a praktiky… prostě jsem strašně moc vděčná a moc ráda, že jsem Vás poznala osobně a doufám, že to nebylo naposledy :) Srdečně Vám přeji samé pozitivní věci a krásné dny, naplněné štěstím a láskou, 
​ť​a

 

Dobrý den Katko, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za hodiny strávené s Vámi. Návštěvy u Vás pro mne byly velkým zážitkem. Sama sebe jsem kolikrát velmi překvapila, jak mi bylo za těžko o některých věcech mluvit. Nicméně ta uklidňující pohoda, která z Vás vyzařuje vše velmi ulehčovala a dodávala mi pocit důvěry. Musím říct, že zejména několik prvních hodin s vámi pro mne bylo velmi silných a náročných, ale pokaždé jsem od Vás odcházela jak vyměněná. Nemohla jsem se nabažit toho pocitu sebedůvěry, pohody a pozitivní energie. Všechno mi přišlo najednou úplně jasné. Jsou to asi 3 měsíce od té doby, co jsem u Vás byla poprvé a lidé mi sami od sebe začali říkat, že jsem najednou jiná – mnohem víc v klidu, v pohodě, vyrovnaná, a velmi pozitivní. Velmi mě překvapilo, jak to mé okolí vnímá a že to je asi znát. Přeji Vám mnoho úspěchů do budoucna a mnoho spokojených klientů.

Klára

Milá Katka,

spomínam si na naše prvé stretnutie, ktoré na mňa veľmi zapôsobilo a bolo začiatkom niečoho krásneho. Bolo začiatkom môjho prerodu, uvedomenia si svojej hodnoty a tiež toho, že žiť šťastne je v moci každého z nás, je to naše rozhodnutie. Som veľmi rada, že práve Vy ste bola mojím sprievodcom na tejto ceste, dala mi toľko hodnotných rád a zmenila môj postoj k veciam a to už navždy. Na Vaše slová si denne spomínam a uplatňujem ich v živote. Ten sa tak pre mňa stáva radostnejším a zrozumiteľnejším. Chcela by som Vám touto cestou veľmi poďakovať za Vás čas, trpezlivosť, láskavosť a za záujem, ktorý viete druhému krásne prejaviť. Každé stretnutie bolo pre mňa posilňujúce a prínosné vďaka Vášmu citlivému prístupu a vnímavosti, ktorá vždy odhalila príčinu problému. Od prvej chvíle som cítila pochopenie a spriaznenosť a to mi pomohlo sa naplno otvoriť. Predovšetkým ste do mňa vliala ste chuť pracovať na sebe a aj keď táto práca nikdy nekončí, už z nej nemám obavy, teším sa na ňu!:)

Katka, ste krásna inšpiratívna žena s otvoreným srdcom a ja Vám do budúcna želám len to najlepšie! Nech i naďalej rozdávate okoliu toľko lásky, optimizmu a úsmevu a pomáhate ľuďom stať sa šťastnými uvedomelými bytosťami.

Mám Vás rada,

Alenka

Katko, chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi pomohla otevřít oči, zamyslet se nad svým dosavadním životem a odpovědět na otazníky v mé hlavě, které mne již dlouhou dobu trápily a komplikovaly mi každodenní život. Vaše charisma, pozitivní přístup a stálý úsměv na tváři mne vždy nabyly energií a inspirovaly k odpoutání se od zažitých modelů v mé hlavě. Pomohla jste mi najít vlastní cestu, ujasnit si, co je pro mne v „mém“ životě důležité. Díky Vám jsem se posunula o velký krok vpřed v rozvoji sebe sama, podařilo se mi zlepšit vztahy se svým okolím, přijmout trápení z minulosti, být vyrovnanější a co hlavně – pomohla jste mi pochopit velkou pravdu, tj. „své okolí nezměníš, ale můžeš změnit sebe sama a pak se vše kolem, tak nějak vyjasní a zjednoduší“. Dnes mne už jen mrzí, že jsem se s Vámi nepotkala dříve, ale jak jste sama řekla: „vše má svůj čas a člověk k určitým věcem musí postupně dospět“. Ještě jednou děkuji za vše a přeji mnoho spokojených klientů!!

Kateřina V.

Milá Kateřinko, na setkávání s Vámi jsem se vždy velmi těšila. Jste úžasná žena, ze které vyzařuje láska, klid a harmonie. Vždycky jste mě dokázala zklidnit a nabít pozitivní energií. Pomohla jste mi otevřít oči a díky Vám vím, že svět není jen černobílý a umím ho vnímat v celé jeho kráse. Díky Vám jsem se stala silnější, odolnější a naučila jsem se říkat NE. Jsem velmi vděčná, že se naše cesty zkřížily a moc Vám za všechno děkuji. S láskou

Hanka

Hezký den, Katko, prvně bych Vám chtěla moc poděkovat, že z týmu koučů jste si mě buď vybrala právě Vy nebo mi zrovna Vás někdo přidělil. Musím říct, že to byla ta nejlepší volba a chci Vám říct, jak se mi s Vámi dobře pracuje. Hodně důležitý pro mě je pocit bezpečí u Vás… Takže velké díky za vše, co pro mě se mnou děláte.

Adéla T.

Milá Katko, každý den na Vás s láskou a úctou vzpomínám. Rok 2014 pro mě byl moc těžký. Ale zároveň rozhodující a zlomový. Stačily 2 návštěvy u Vás a všechno se dalo do pohybu! První čtyři měsíce roku 2014 jsem trpěla depresemi, smutkem, strachem, ukřivděností, zlostí, beznadějí, únavou a vyčerpáním.  Musím se přiznat, že se mi nechtělo žít. PŮLKA ŽIVOTA ZA MNOU, DALŠÍ PŘEDE MNOU A JÁ VIDĚLA JEN TMU A VZDUCHOPRÁZDNO. V létě 2014 se mi podařila najít nová klidnější práce a odjela jsem do Prahy na školení. Hned jsem využila nabídky z Facebooku a přihlásila se k Vám 16.9. na workshop. A měla jsem možnost mluvit s Vámi. VY JSTE ANDĚL ! VY JSTE ÚŽASNÁ, SKVĚLÁ, BÁJEČNÁ! Po rozhovoru s Vámi mi svitlo. Začala jsem dělat, myslet a říkat si, co jste mi poradila. ZAČALA JSEM SE MÍT RÁDA !
Nebylo to jednoduché a šlo to pomalu. Opravdu jsem si začala sama sebe víc vážit. Vytratily se pocity nenávisti k vlastní osobě, pocity marnosti,  najednou je mi dobře a cítím se fajn. 

Jana V.

Kateřinko, chci Vám moc poděkovat! Za to, že jste se mnou mluvila. Za to, jak jste se mnou mluvila. Za to, že jste mi vyšla vstříc  a věnovala se mi ( i když jsem z daleka a nemám možnost k Vám pravidelně docházet na konzultace). Nikdy na Vás nezapomenu ! Jste skvělá ! A krásná! Přeji Vám ať se daří a ať jste šťastná a spokojená sama se sebou! Teď už, vím že je to v životě moc důležité!

Jana V.

Než jsem k Vám v roce 2013 začala chodit na konzultace, cítila jsem se vážně mizerně. Vyhodili mě z práce, zkrachoval mi vztah, nevycházela jsem s lidmi v mém okolí. Během našich konzultací jsem hodně věcí pochopila a takříkajíc jsem otevřela oči. Oceňovala jsem, jak jste mi vše dokázala srozumitelně a na příkladech vysvětlit. Mnohokrát jsem měla takový ten AHA moment, kdy jsem si řekla “A jo, vždyť ona má pravdu! Jak to, že mi to nedošlo už dávno?” Vždy jsem z našeho sezení odcházela s o 100% lepší náladou, než jsem přišla :-) Cítila jsem z Vaší strany pochopení a podporu, což pro mě bylo hodně důležité. V současnosti ještě úplně nežiji život podle svých představ, ale rozhodně jsem se posunula o hodně dál, a za to Vám musím moc poděkovat. Věřím, že se ještě v budoucnu setkáme :-)

Lenka K. 

Katko, moc Vám děkuji za krásné přání i za všechno ostatní. Díky Vám jsem se posunula úplně neuvěřitelně, na začátku mě ani nenapadlo, že by něco takového bylo možné. Díky Vám se mi otevřely nové dimenze a život začíná být zase úžasný. Moc děkuji. Jste nádherná bytost. 

Přeji Vám krásné Vánoce a úžasný nový rok plný splněných přání.

Šárka

<< Zpět na přehled koučů

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie