E-knihy ZDARMA

Připravili jsme pro vás bonusové e-knihy, které si na této stránce můžete stáhnout zdarma.

Přejeme vám příjemné čtení!

 

na-co-si-dat-v-lete-pozor

Jak si užít léto o samotě? 

Jste krátce po rozchodu anebo se trápíte v dlouhodobé samotě? Stáhněte si praktický ebook, díky kterému prožijete single léto v pohodě.

Ebook ke stažení zde: Jak-si-uzit-leto-o-samote

 

 

jak-vychovat-stastne-dite  Jak vychovat zdravě sebevědomé dítě? 

Chtěli byste, aby vaše dítě mělo zdravou sebedůvěru a netrápila jej v dospělosti vnitřní kritika? Sebevědomí dítěte můžete ovlivnit již dnes, stáhněte si praktický ebook s tipy na jeho výchovu.

Ebook ke stažení zde: Jak-vychovat-zdrave-sebevedome-dite

 

hodime-se-k-sobe

Hodíme se k sobě, miláčku? 

Poznali jste někoho nového a nejste si jistí, jestli je to ten pravý?  V ebooku naleznete praktické tipy, jak rozpoznat životního partnera.

Ebook ke stažení zde: Hodime-se-k-sobe

 

 zabijaci-vasi-vztahove-pohodyJak poznat, že je váš vztah na konci? 

Neumíte se rozhodnout, zda máte ve vztahu zůstat nebo z něj odejít. Pokud chcete rozpoznat ten správný čas, kdy ze vztahu raději odejít, stáhněte si ebook s praktickými tipy a návodem.

Ebook ke stažení zde: Jak-poznat-ze-je-vztah-na-konci

 

 Jak vychovat zdravé a štíhlé dítě jak-nemit-tluste-dite

Dětská nadváha a obezita je čím dál tím větším problémem ve většině českých domácností. Přinášíme vám praktický  ebook plný zdravých tipů a receptů pro zdravý životní styl vašeho dítěte.

Ebook ke stažení zde: Jak-nevychovat-tluste-dite

 

lek-proti-smutku-radost

Jak zvládat stres

Máte pocit, že jste neustále ve stresu a necítíte se v pohodě? Na vašem stresu můžete zapracovat pomocí praktického mentálního tréninku. V našem ebooku najdete návod, jak na to!

Ebook ke stažení zde: Jak-zvladat-stres

 

restart-po-lete

Jak restartovat zdraví po létě? 

Cítíte se po létě vyčerpaní a máte pár kilo navíc? Září a začátek podzimu jsou ideální dobou pro restartování vašeho zdraví. V našem ebooku najdete praktické tipy, jak očistit vaše tělo i mysl.

Ebook ke stažení zde: Jak-restartovat-zdravi-po-lete

 

mentalni-bohatnuti

Mentální bohatnutí 

 

Chtěli byste se naučit mít k penězům pozitivní vztah a začít si konečně vydělávat tolik, kolik si přejete? V praktické knize o mentálním bohatnutí zjistíte, jak pomocí mysli můžete ovlivnit vaši finanční situaci.

Ebook ke stažení zde: Mentalni-bohatnuti

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie