Osobní koučink

 odrazka-spzOcitli jste se v tíživé životní situaci a nevíte si rady?

odrazka-spz

 Potřebujete se zorientovat ve svém problému a nedokáže vám nikdo poradit?

odrazka-spz

 Trápí vás nepříjemné myšlenky a opakují se vám stále ty samé situace dokola?

V čem je koučink jedinečný?

Každý z nás se někdy dostal do životní situace, ve které si nevěděl rady. Cílem kouče je rozklíčovat příčiny vašich problémů a společně pracovat na jejich odstranění. Jsme přesvědčeni o tom, že každý z nás má nárok na šťastný život, jen je zapotřebí zjistit, co nám v něm brání. Díky konzultacím s námi se svým životem začnete reálně něco dělat a měnit jej.

S čím vám můžeme pomoci?

Partnerské a rodinné vztahy

Našim klientům pomáháme v oblasti jejich sebevědomí, při manželské krizi, při rozvodu a rozchodu, partnerské nerozhodnosti a nevěře. Poskytujeme také poradenství v oblasti hledání životního partnera a při dlouhodobé samotě. Náš tým specialistů se skládá z koučů, ale také advokátů a holistických terapeutů.

Deprese a životní nerovnováha

Můžeme vám pomoci s depresivními myšlenkami, úzkostmi a strachem. V této oblasti využíváme metodu Emočních rovnic a Emočních cyst, díky kterým se 99% našich klientů trvale zbavilo svých psychických problémů i fyzických obtíží.

Zdraví a hubnutí

Jako jediní v České republice využíváme metodu Emočních cyst pro odstranění fyzických obtíží a podvědomého stresu, který vede ke ztrátě imunity. Protože se primárně zaměřujeme na ženy, pomáháme vám také v oblasti hubnutí a zdravého životního stylu. Pomůžeme vám s psychikou při hubnutí a sestavíme s vámi zdravý jídelníček.

Oblast práce

Zaměřujeme se na kariérní koučink a můžeme vám pomoci s odhalením vašich talentových vloh, syndromem vyhoření anebo work life balance. Naši certifikovaní koučové vám mohou také pomoci s odhalením podvědomých bloků, které vám brání profesně i osobně růst.

Jak to u nás funguje?

Individuální sezení – s každým koučem si můžete dohodnout jednorázové setkání nebo pravidelné schůzky, během kterých pracujete na stanoveném problému/cíli. Schůzky obvykle trvají 1,5 – 2 hodiny a doporučená frekvence je 1x týdně. Cena individuálních sezení se liší na základě délky praxe kouče a pohybuje se od 1500 – 3000 Kč za hodinu. Konzultace jsou možné osobně v Praze, po Skype nebo telefonu.

Seznam našich koučů najdete zde: Koučové

Koučinkové programy – našim klientům také nabízíme zvýhodněné koučovací balíčky, které jsou za zvýhodněnou cenu. Obvykle se týkají nejčastějších problémů, se kterými se na nás klienti obracejí. Celkový seznam programů najdete zde: Koučinkové programy

Tým koučů

Náš tým koučů se skládá z odborníků s dlouholetou praxí. Každý kouč v našem týmu prošel intenzivním školením Lenky Černé, které je zaměřené na práci s psychikou osobnosti, praktické koučovací techniky a metody Emočních rovnic. Naši koučové se navíc pravidelně vzdělávají a získávají další osvědčení. Reference na jejich práci si můžete přečíst zde: Reference koučů

Objednávky a kontakty

Individuální koučinkové sezení si můžete objednat emailem na zakaznicke@mindcorp.cz 

Po odeslání Vaší zprávy Vás kontaktujeme do 24 hodin a dohodneme veškeré podrobnosti.

 

Garance kvality

S naší praxí jsme začali již v roce 2002 a patříme tak mezi první v České republice,  kteří pomoc lidem v této formě začali nabízet. Garantujeme tak našim klientům služby, které máme dlouhodobě ověřené naší praxí a zkušenostmi. Tým koučů řídí Lenka Černá, přední česká koučka a mentorka.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie