O naší škole

Jaká je naše vize? 

Naše Škola pro ženy vznikla s jediným cílem – pomáhat  ženám cítit se dobře. Naší vizí je nabídnout vám praktickou a příjemnou formou různé druhy vzdělávání a pomoci vám tak najít své osobní životní štěstí.

Chceme ženám v české společnosti ukázat, že je možné žít vyrovnaný soukromý i pracovní život, a přitom se radovat ze života. Naším dlouhodobým snem je spojovat a propojovat všechny ženy, které chtějí prožít mimořádný život. Vytvořit tak inspirativní prostředí, ve kterém můžeme pomáhat nejen sobě, ale i ostatním.

Kdo je zakladatelkou školy?

IMG_7530Školu pro ženy založila Lenka Černá, přední český kouč a konzultant. Lenka se více než 12 let zabývá pomocí ženám v oblasti jejich osobní přeměny, a tento projekt patří dle jejích slov mezi její splněné sny. Jejím dlouhodobým snem je spojovat inspirativní a mimořádné ženy, které si mohou vzájemně pomáhat, zakládat jedinečné projekty a vytvářet tak zcela novou, pozitivní společnost.

Jaký je náš tým odborníků?

Chceme ženám pomáhat ve všech oblastech jejich života. Pro práci s psychikou a osobním růstem na vás čeká tým certifikovaných a zkušených koučů. Pokud budete chtít vylepšit svou fyzickou kondici, můžete začít s našimi trenéry. Máme pro vás také nabídku služeb finančních poradců, do budoucna připravujeme pomoc rodinných právníků i výživových poradců.

Jaké služby vám nabízíme?

Osobní koučink a mentoring – privátní konzultace v oblasti osobní přeměny, partnerských vztahů, práce i psychosomatiky

Speciální koučinkové programy na míru – koučinkové balíčky za zvýhodněné ceny

Osobní tréninky – privátní cvičení se zkušenými trenéry a lektory ve spolupráci se Zuzanou Bičíkovou

Workshopy a přednášky – praktické skupinové vzdělávání zábavnou a praktickou formou

Víkendové akce – ve spolupráci s Akademií 3P pro vás pořádáme víkendové vzdělávací i cvičební víkendy

Chcete nás kontaktovat?

Chtěli byste využít našich služeb nebo vás napadla jakákoliv forma spolupráce s námi? Budeme rádi, když nám napíšete nebo zavoláte. Podívejte se na naše kontakty ZDE

Provozovatelé: 

MindCorp s.r.o.

Rašínovo nábřeží 34

128 00 Praha 2

IČO: 24314978

DIČ: CZ 24314978

 

PURE CLINIC s.r.o. 

Rašínovo nábřeží 34

128 00 Praha 2

IČO: 03830667

 

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie