Online motivační diář 2019

 

Baví vás na sobě systematicky pracovat a dostávat na každý týden praktické tipy i úkoly z oblasti osobního růstu? 

Chcete, aby váš rok 2019 byl mimořádný a vám se podařilo si v něm plnit své sny i cíle?

Potřebujete pořádnou dávku motivace a soustavné vedení zkušené koučky?

Získejte můj online motivační diář, se kterým svoji motivaci nikdy neztratíte!

Čeká vás každý měsíc e-kniha plná tipů a doporučení ze světa osobního růstu i zdraví, získáte každý měsíc léčebné afirmace, motivační audioprogram, partnerský manuál i tipy z oblasti tradiční čínské medicíny…

Pro tento rok toho pro vás mám nachystáno doopravdy hodně…

Co všechno získám a jak to celé funguje?

1. Motivační diář je v online verzi a bude vás rokem 2019 provázet postupně a systematicky. Na začátku každého měsíce získáte všechny materiály, se kterými budete pracovat dle svého uvážení. Materiály jsou v dostupných formátech (pdf, mp3).

2. Každý měsíc budete mít k dispozici:

 • E-knihu, ve které najdete úkoly pro každý týden a tipy pro vaše zdraví
 • Audioprogram na zajímavé téma, které vás posune dále nebo meditační nahrávky, které vám přinesou vnitřní klid a stabilitu
 • Energetické cvičení, díky kterému ozdravíte svoji mysl i tělo
 • Tipy na inspirativní knihy a akce týkající se osobního růstu
 • Léčebné afirmace, které vás budou dopovat radostí a zdravou sebedůvěrou
 • Recepty na zdravé pečení i vaření bez lepku
 • Partnerský manuál od holistické terapeutky Kateřiny Chytry
 • Průvodce rokem 2019 z pohledu tradiční čínské medicíny od koučky Ivy Filipi
 • Slevy na všechny mé akce i online tréninky v roce 2019

4. Po zaplacení získáte přístup na chráněnou stránku, na které budete mít všechny materiály doživotně k dispozici.

5. E-knihu si můžete vytisknout nebo kdykoliv stáhnout do svého počítače.

6. Na začátku každého měsíce vás budu e-mailem informovat o materiálech na daný měsíc.

7. Pokud přístupové údaje ztratíte, zašlu vám je znovu.

 

Pro koho je online motivační diář určen?

 • Chcete na sobě systematicky pracovat a vidět trvalé výsledky
 • Nemáte možnost chodit ke koučovi, ale zároveň se vám nedaří svůj život změnit
 • Baví vás plnit si každý týden úkoly z oblasti osobního růstu a zdraví
 • Někdy vám chybí potřebná motivace k tomu, abyste změny dělali
 • Toužíte po tom svůj život změnit a nechcete usnout na vavřínech 
 • Chcete mít harmonický partnerský vztah, který vám vydrží po celý život
 • Zajímáte se o tradiční čínskou medicínu i jiné alternativní obory
 • Jste růstový člověk, který má rád inspiraci a zkouší nové
 • Zajímá vás zdravé vaření a pečení, jen nevíte, jak začít
 • Baví vás krátké meditace a práce s afirmacemi
 • Pracovali jste s mými diáři RESTART a tento způsob práce vám vyhovoval

Online motivační diář MIMOŘÁDNÝ ROK 2019 je právě v předprodeji za nižší cenu, a vy k němu můžete navíc získat bonusy v hodnotě 580 Kč zcela ZDARMA!

 

7 nejlepších koučinkových technik pro rok 2019 (e-kniha)

Odkrývám vám své know-how a odhaluji vám své nejlepší koučinkové techniky, které doporučuji svým klientům během osobních konzultací.

Získáte skutečný drahokam ze světa koučinku, který vám pomůže mít v roce 2019 vyšší sebevědomí, vnitřní stabilitu i fyzické zdraví.

Běžná cena: 290 Kč, v rámci předprodeje pro vás ZDARMA

 

Jak mít v roce 2019 více času na sebe a méně prokrastinovat (audioprogram)

Nahrála jsem pro vás motivační audioprogram, který vám pomůže být pracovně efektivnější, a zároveň si více užívat života. Dostanete ode mě praktické tipy ze světa time managementu, ale zaměříme se i na oblast vztahů nebo zdraví.

Běžná cena: 290 Kč, v rámci předprodeje pro vás ZDARMA

 

Jak tedy diář MIMOŘÁDNÝ ROK 2019 získám?

Můj online motivační diář nyní získáte za 390 Kč, a to včetně všech bonusů! 

Za tuto cenu získáte 12 e-knih, 12 audioprogramů nebo meditací, 192 léčebných afirmací, 12 cviků z oblasti energetické medicíny a mnoho tipů z oblasti zdravého životního stylu!

Stačí k tomu jediné, vyplnit objednávku níže. Po zaplacení získáte přístupové údaje na chráněnou stránku, na které budete mít všechny materiály k dispozici. 

A něco o mně…

 • Jmenuji se Lenka Černá :-)
 • Ve světě koučinku a osobního růstu se pohybuji již 15 let.
 • Mám za sebou více než 5000 hodin konzultační praxe
 • Jsem autorkou knihy “Cesta mimořádné ženy”
 • Natáčela jsem pro vás pořad “Restart Života”, který měl neuvěřitelných 28.000.000 shlédnutí
 • Již pátým rokem pro vás vydávám motivační diáře, které si zakoupilo více než 10.000 lidí
 • založila jsem školu koučů PURE MIND a Školu pro Ženy
 • nesmírně mě baví druhé motivovat a inspirovat k životu v radosti a mimořádnosti

 

 

Ještě pořád váháte? Podívejte se, co o mém diáři řekli jeho čtenáři…

Hezký den Lenko,

chtěla jsem vám z celého srdce poděkovat za váš online diář, který jsem začala odebírat v únoru. Procházela jsem si nepříjemnou životní krizí, kterou jsem s jeho pomocí nakonec překonala. Hodně mě baví vaše motivační audionahrávky a meditace 4 elementů je pro mě naprosto super! Diář předčil mé očekávání a na začátku každého měsíce vyčkávám, kdy už nové materiály přijdou! Děkuju moc za všechno!

Renata

 

Hezký den,

jen jsem vám chtěla napsat, že mě nadchnulo letní číslo diáře a cvičení na podporu stability. Od té doby jej cvičím každý den a vnímám, jak mám v sobě mnohem více klidu. Díky práci s diářem jsem se hodně posunula, až mě to fascinuje, jak stačí „málo“, aby se člověk dokázal měnit. Držím vám ve všem palce a už se těším na knihu!

Jana

Nikdy nevíš, koho v životě potkáš a co to pro Tebe bude znamenat. A tak to bylo se mnou a s Lenkou. Netušil jsem vůbec, že se potkáme. Ale od první chvíle jsem cítil, že jsem se v nouzi setkal s člověkem, se kterým se chci vidět znovu a znovu. Mám tu čest a štěstí, že mi to občas umožní:-) Těším se, že RESTART 2015 bude na mém nočním stolku.

Dalibor Gondík

Miluji každodenní práci s diářem už nějakých 16let. A když jsem objevila motivační diář Restart od Lenky Černé, tušila jsem, že svou oblibu posunu ještě trochu dál. Nicméně všechny ty poklady ve formě inspirace, které v diáři nacházím jsem opravdu nečekala. Každý týden se věnuji jednomu tématu. Nahlédnu do dalšího šuplíku tak a po jeho úklidu kráčím do dalších dní spokojenější, víc sama sebou. Je to nádherná každodenní práce a zábava. Děkuji ze srdce.“

Martina Ch.

 

Váš diář byl pro mě obrovským motorem. Dostala jsem jej k vánocům, jelikož jsem se potácela s řadou situací, které jsem odkládala řešit. Rok 2015 se pro mě tedy stal zlomovým. Opustila jsem práci po šesti letech, která mě jen stresovala a našla si nové zaměstnání, kde jsem velmi spokojená a šťastná a hlavně v psychické pohodě. Poté jsem si vyřešila konečně svůj partnerský život, kdy jsem se po pěti letech rozešla s přítelem, který ze mě vysával energii a já byla na pokraji sil (bylo to opravdu náročné, najednou ztratit jistotu, jít do svého, začít znova, hledat si nového partnera), ale zatím to zvládám :-) a v neposlední řadě jsem změnila pohled na život, kdy jsem se stala více optimistkou a začala se dívat na život jako na něco krásného, co si musím užít. Hlavně se více soustředit na sebe a nedělat ostatním charitu :), jak to bylo doposud. I když je těžké v některých případech říci NE, zkouším se to naučit a již se mi to několikrát povedlo. Jsem energická mladá žena plná radosti a optimismu, co nečeká na lepší zítřky, ale snaží se je sama sobě udělat. :-) Děkuji za tento báječný diář :-) Byl moje letošní světlo, za které děkuji.

Kateřina P.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie