Online Akademie

Nemáte možnost přijít na přednášku nebo náš workshop? Nyní se s námi můžete vzdělávat z pohodlí vašeho domova. Přinášíme vám zajímavé online tréninky, audioprogramy, webináře a e-knihy, které vás mohou inspirovat ve vašem osobním růstu.

Online tréninky

Generální úklid vašeho života | autor: Lenka Černá 

Máte pocit, že váš život nikam nevede, a potřebovali byste ho pořádně restartovat? Lenka Černá pro vás připravila intenzivní online kurz, který trvá 8 týdnů a získáte v něm cenné know-how z její konzultační praxe.

Čekají na vás videa, audioprogramy, ale také pracovní sešity a meditace.

Více informací najdete zde: Generální úklid života 

 

 

21 duchovních klíčů k ženské sebelásce | autor: Lenka Černá 

Trápí vás nedostatek sebevědomí a chtěla byste se naladit na své ženství? Lenka Černá pro vás vydává unikátní online trénink, který vám pomůže se zdravou sebeláskou.

Získáte audioprogram, 2 e-knihy, léčebné afirmační kartičky a meditaci. Tento program je skutečným klenotem mezi našimi produkty.

Začněte na své sebelásce pracovat již dnes!

Více informací najdete zde: 21 duchovních klíčů k ženské sebelásce

Audioprogramy

Proč nemoc začíná v hlavě | autor: Lenka Černá 

Jste v neustálém stresu a projevuje se to na vašem zdraví? Zajímá vás psychosomatika a chcete vědět, jak se svou psychikou pracovat tak, abyste si udrželi své zdraví? Lenka Černá pro vás roky sbírala své zkušenosti a poznatky z její praxe a nahrála pro vás nový audioprogram. Získáte i dvě bonusové meditační nahrávky!

Více informací najdete zde: Audioprogram Proč nemoc začíná v hlavě 

 

Zbavte se stresu a získejte vnitřní rovnováhu | autor: Lenka Černá 

Trápí vás věčný stres a nevíte, jak se dostat do vnitřního klidu? Naše tělo i mysl na stres reagují negativně a záleží jen na nás, jak s ním zatočíme a zajistíme si tak radost i fyzické zdraví. Lenka Černá vám ve svém audioprogramu dá praktický návod, jak se stresu zbavit a cítit konečně vnitřní pohodu.

Více informací najdete zde: Audioprogram Jak se zbavit stresu…

 

 

E-knihy

 

13 moudrých rad, které změní váš… ZDARMA! | autor: L. Černá 

Baví vás cesta osobního růstu a rádi se necháte inspirovat moudrými knihami nebo lidmi? Lenka Černá pro vás sepsala 13 nejcennějších rad, díky kterým se v životě posunula mílovými kroky. Knihu navíc pro vás vydala zcela ZDARMA!

Více informací najdete zde: E-kniha 13 moudrých rad…

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie