Online Akademie

Nemáte možnost přijít na přednášku nebo náš workshop? Nyní se s námi můžete vzdělávat z pohodlí vašeho domova. Přinášíme vám zajímavé online tréninky, audioprogramy, webináře a e-knihy, které vás mohou inspirovat ve vašem osobním růstu.

Online tréninky

21 duchovních klíčů k ženské sebelásce | autor: Lenka Černá 

Trápí vás nedostatek sebevědomí a chtěla byste se naladit na své ženství? Lenka Černá pro vás vydává unikátní online trénink, který vám pomůže se zdravou sebeláskou.

Získáte audioprogram, 2 e-knihy, léčebné afirmační kartičky a meditaci. Tento program je skutečným klenotem mezi našimi produkty.

Začněte na své sebelásce pracovat již dnes!

Více informací najdete zde: 21 duchovních klíčů k ženské sebelásce

Audioprogramy

Proč nemoc začíná v hlavě | autor: Lenka Černá 

Jste v neustálém stresu a projevuje se to na vašem zdraví? Zajímá vás psychosomatika a chcete vědět, jak se svou psychikou pracovat tak, abyste si udrželi své zdraví? Lenka Černá pro vás roky sbírala své zkušenosti a poznatky z její praxe a nahrála pro vás nový audioprogram. Získáte i dvě bonusové meditační nahrávky!

Více informací najdete zde: Audioprogram Proč nemoc začíná v hlavě 

 

Zbavte se stresu a získejte vnitřní rovnováhu | autor: Lenka Černá 

Trápí vás věčný stres a nevíte, jak se dostat do vnitřního klidu? Naše tělo i mysl na stres reagují negativně a záleží jen na nás, jak s ním zatočíme a zajistíme si tak radost i fyzické zdraví. Lenka Černá vám ve svém audioprogramu dá praktický návod, jak se stresu zbavit a cítit konečně vnitřní pohodu.

Více informací najdete zde: Audioprogram Jak se zbavit stresu…

 

Lenka Černá Restart vašeho života | autor: Lenka Černá 

Máte pocit, že svůj život jen tak přežíváte, ale vytratila se z něj radost? Prakticky každý z nás dnes pociťuje stres a má nedostatek času na sebe. Pojďte se s Lenkou Černou zastavit a restartovat váš život. Pochopíte, co je skutečnou příčinou ztráty naší radosti, naučíte se emoční detoxikaci a získáte praktické tipy, jak objevovat sebe. V programu vás také Lenka provede 2 praktickými meditacemi doplněnými o krásnou meditační hudbu.

Více informací najdete zde: Audioprogram “Restart vašeho života” 

 

 Umění zdravé sebedůvěry | autor: Hanka Wolf 

Hledáte na sobě neustále chyby a trápí vás vnitřní kritika? Nízké sebevědomí nás může blokovat od našich snů, a to nejen v osobním, ale i pracovním životě. Hanka Wolf, která se specializuje na koučink v oblasti sebedůvěry, vám dá v tomto jedinečném audioprogramu praktický návod na to, jak k sobě nalézt cestu a získat zdravý vztah k sobě.

Více informací naleznete zde: Audioprogram Umění zdravé sebedůvěry 

 


Vytvořte si harmonický vztah | autor: Kateřina Matláková

Každý z nás touží po spokojeném a harmonickém partnerství. Přitom se více než 50% manželství rozvádí. A podle posledních průzkumů jen 3% z nás našlo v partnerství dlouhodobé štěstí. Ve Škole pro ženy jsme se rozhodly tuto situaci změnit. Kateřina Matláková, která je u nás specialistkou na koučink v oblasti partnerských vztahů, pro vás připravila jedinečný audioprogram zaměřený právě na vytvoření harmonického vztahu.

Více informací najdete zde: Audioprogram “Vytvořte si harmonický vztah”

E-knihy

Jak být skvělou milenkou? | autor: Hana Wolf, MBA

Toužíte po tom si ještě více užívat intimností se svým partnerem? Nevíte, proč se nedokážete v ložnici zcela uvolnit? Každá žena v sobě nosí vnitřní bohyni, kterou je zapotřebí probudit. Hanka Wolf vám v její jedinečné e-knize prozradí, jak na to! K e-knize navíc získáte bonusové video “Pravdy a mýty o ženské sexualitě”.

Více informací najdete zde: E-kniha “Jak být skvělou milenkou” 

 

13 moudrých rad, které změní váš… ZDARMA! | autor: L. Černá 

Baví vás cesta osobního růstu a rádi se necháte inspirovat moudrými knihami nebo lidmi? Lenka Černá pro vás sepsala 13 nejcennějších rad, díky kterým se v životě posunula mílovými kroky. Knihu navíc pro vás vydala zcela ZDARMA!

Více informací najdete zde: E-kniha 13 moudrých rad…

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie