Proč nemoc začíná v hlavě aneb o psychosomatice prakticky

 

Zdraví je náš nejdražší klenot. A právě my jsme pro sebe těmi nejlepšími léčiteli. Když za své zdraví přijmeme zodpovědnost a plně pochopíme, jak funguje propojka mezi naší myslí a tělem, můžeme prožít život v plném zdraví a síle.

Za svojí dlouholetou praxi jsem pracovala více než tisíc hodin klienty, kteří se potýkali s nepříjemnými myšlenkami, stresem nebo chronickým onemocněním.

Vždy, když se nám podařilo nalézt jejich vnitřní spokojenost a uvolnit jejich dávná traumata, jejich obtíže vymizely a tělo se samo uzdravilo. 

Mé zásadní poznatky z oblasti psychosomatiky jsem pro vás pečlivě sepisovala, několik let zkoumala a konečně se mi podařilo pro vás nahrát nový audioprogram.

PROČ NEMOC ZAČÍNÁ V HLAVĚ ANEB O PSYCHOSOMATICE PRAKTICKY

Ráda bych vám všem předala mé praktické zkušenosti a dala vám klíč k tomu, jak se svojí psychikou pracovat tak, abychom byli celý život zdraví a naše tělo bylo jeden velký vyladěný systém.

Co všechno je pro vás v audioprogramu připraveno?

 • jak funguje psychosomatika v praxi a jak ji jednoduše pochopit
 • proč je pro nás stres tak destruktivní a jak s ním zatočit
 • proč jsou emoce rozhodující pro naše zdraví a jak s nimi vědomě pracovat
 • jak se naladit na léčebné vibrace a využívat pozitivní emoce ke každodenní léčbě svého těla
 • dechová cvičení pro eliminaci stresu a uzdravení těla
 • proč do našeho života přicházejí nemoci a co je jejich poselstvím
 • jak předcházet onemocnění pomocí jednoduchých duchovních technik
 • praktické rozdělení negativních emocí a orgánů, které s nimi souvisí
 • jak v sobě probudit vnitřního léčitele
 • jak pracovat s paralyzujícím strachem nebo destruktivním vztekem
 • co je to vědomé stravování a jak jej využít pro svůj každodenní život
 • jak rozpoznat a čelit energetickým upírům
 • proč je tak důležité naučit se radikálnímu odpuštění a praktický návod, jak na to

Součástí mého audioprogramu jsou dvě meditace, které jsou zaměřené na probuzení vnitřního léčitele a odpuštěníCelý audioprogram trvá 1:15 hodiny a má 12 kapitol. 

Jsem si jistá tím, že naše fyzické zdraví je pouhým odrazem toho, jak jsme se sebou spokojení v rovině naší psychiky. Někdy nás ale mohou ovlivňovat i nevědomé programy, které je zapotřebí odhalit a uvolnit potlačené emoce, které jsou spojené s traumatickými prožitky z minulosti.

Naše tělo je neskutečně moudré a vždy nám dává jasné signály, když naše duše není spokojená a potřebuje se posunout dále. Věřím tomu, že když začneme odhalovat svůj vnitřní svět a naučíme se vědomě pracovat s emocemi, můžeme své tělo intenzivně léčit a vyhnout se tak nemoci.

Lenka Černá

 

Chcete si audioprogram včetně 2 BONUSOVÝCH MEDITACÍ  objednat a ihned poslechnout? 

Stačí vyplnit formulář níže a po zaplacení dostanete přístup na chráněnou stránku, která je pro vás doživotně k dispozici.

V současné době je pro vás audioprogram za sníženou cenu 249 Kč, ale pouze do 28.října 2018. Poté jej navýším na jeho obvyklou cenu – 299 Kč. 

 

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie