Cesta mimořádné ženy

Byl sychravý březen roku 2012. Seděla jsem v autě a křečovitě pozorovala vločky, které dopadaly na jeho přední sklo. Měla jsem ztuhlé celé tělo a bolel mě snad každý nádech. Úpěnlivě jsem držela volant, až jsem se rozplakala. Byl konec. Mého vztahu, o kterém jsem si byla jistá, že jej nerozbije nic na světě. Našeho společného podnikání, snů i plánů. A ve finále jsem vše rozbila já sama, zcela dobrovolně. 

Znovu jsem se těžce nadechla a nastartovala auto. Je čas vykročit do nového. Ten sychravý den byl pro mě zlomový a já tím odstartovala cestu k mému mimořádnému ženství. Věděla jsem, že musím skočit do neznáma a vůbec jsem netušila, co mě vlastně čeká. Bylo mi necelých třicet let a začínala jsem zase od začátku.

Tak začal můj nový příběh, moje cesta k mimořádnému ženství. Za těch šest let jsem změnila svůj život i sama sebe od úplného základu.

Na základě svého životního příběhu jsem pro vás vydala knihu o tom, jak v sobě objevit ženskou mimořádnost, skrytý potenciál i nepodmíněnou sebelásku.

Je určená vám ženám, které se chtějí naladit na svoji skutečnou podstatu a užít si život v jeho sytosti i kráse.

Co všechno vám může kniha přinést?


1. Zbavíte se starých ran i vzorců chování z minulosti, které vás blokují od šťastného života. 

2. Naučíte se pracovat svými emocemi a využijete je pro léčení své duše i těla.

3. Naladíte se na své skutečné ženství a zamilujete se sama do sebe.

4. Stanete se královnou svého života a prožijete jej podle svých představ.

5. Změníte přístup ke svému partnerství a začnete jej vědomě prožívat.

6. Objevíte svůj skutečný potenciál a využijete jej v osobním i profesním životě.

7. Naučíte se mnoho meditačních a energetických technik, které vás naladí na radost a vnitřní klid.

8. Pochopíte, jak pracovat se svým finančním naprogramováním a jak přistupovat ke svým financím.

9. Začnete si hýčkat své zdraví a dostanete praktický návod, jak zdravě jíst i se starat o své tělo.

10. Inspirujete se mým skutečným příběhem i příběhy těch, kteří se mnou v minulosti pracovali. 

 

V knize najdete mnoho praktických cvičení a úkolů, které zvládnete praktikovat v pohodlí domova. 

Kniha je určena všem ženám, které chtějí objevit svoji skutečnou podstatu a prožít svůj život v mimořádnosti.

Je to unikátní příručka pro ženy, které chtějí zapracovat na svém životním štěstí a být královnou svého vlastního života.

V knize vás postupně provedu čtyřmi důležitými oblastmi života (práce, vztahy, zdraví, peníze) a ukážu vám, jak si v nich udělat pořádek. 

 

Jak a kdy knihu získám?

Knihu vydávám ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros a právě vyšla do světa ;-) Do každé knihy dávám osobní věnování, dle vašeho přání. 

Pro tento rok pro vás mám posledních 100 kusů knihy, které budu odesílat do 10. prosince. Pokud tedy chcete knihu získat, stačí když vyplníte formulář níže, knihu zaplatíte a do 5 pracovních dnů ji máte doma ;) 

A další podrobnosti

Cena knihy: 349 Kč (+ poštovné a balné)

Počet stran: 219

Rozměr: 17 x 24 cm

Kniha je brožovaná a šitá

Něco o mně

Mám 14 let praxe v oblasti koučinku, mentoringu a zdravého životního stylu. Během mé životní cesty jsem prošla velkou osobní transformací, která mě nasměrovala k nalezení své ženské podstaty, jemnosti i vnitřní síly.

Kniha „Cesta mimořádné ženy“ je mým celoživotním snem a přeji si, aby ostatním ženám dodala odvahu k životním změnám i nalezení jejich vlastní mimořádnosti.

V současné době mám svoji konzultační praxi, nahrávám pro vás audioprogramy a natáčím online tréninky, pravidelně přednáším a publikuji v předních českých médiích.

Ve volném čase cvičím jógu, miluji přírodu, procházky s mým psem Brunem a největší terapií je pro mě vaření i pečení něčeho zdravého.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie