13 moudrých rad, které změní váš život

Ve svých 16 letech jsem si poprvé uvědomila, že JÁ jsem skutečně tvůrcem svého života. Začala moje cesta, která byla (a je) plná neuvěřitelných zážitků i lekcí, které mě jen nakoply k tomu, být ještě lepší  a hlavně… BÝT ŠŤASTNÁ.

Během mé cesty jsem potkala několik učitelů, díky kterým jsem se vždy posunula a můj život se tak postupně změnil k nepoznání.

ŽIJU SVŮJ SEN A CHCI SE S VÁMI PODĚLIT O TO, JAK SE TO VŠECHNO VLASTNĚ STALO.

V mé nové eknize “13 MOUDRÝCH RAD, KTERÉ ZMĚNILY MŮJ ŽIVOT, vám ty nejdůležitější rady předávám. A to zcela ZDARMA

 

Chcete moji novou e-knihu získat? Stačí nám napsat na zakaznicke@mindcorp.cz a my Vám knihu zašleme.

 

E-knihu jsem vydala pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat, a zároveň jsou jim moje slova blízká. Vážím si všech, kteří do mě vkládají důvěru a poskytují mně email. Jsem tu pro vás a děkuji vám!

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie