Jak to u nás funguje?

Individuální koučinková sezení

Pokud víte, že jste připraveni řešit svůj problém, stačí si objednat koučinkové sezení se specializovaným koučem. Počet a délku schůzek si stanovujete na základě dohody s daným koučem, který vám během první schůzky objasní způsob a délku práce. Je možné absolvovat pouze jednorázové sezení pro zorientování se ve vašem problému.

Cena koučinkových sezení: Cena za osobní setkání s koučem se odvíjí od délky jeho praxe a zkušeností. Sazby jednotlivých koučů naleznete u jejich profilu zde: Profily koučů.

Objednávky: Napište nám na konzultace@mindcorp.cz anebo zavolejte na 776 500 924. Můžete také kontaktovat vybraného kouče: Kontakty na kouče.

Kde sídlíme a co u nás můžete očekávat?

Jsme pro vás k dispozici na našich privátních klinikách v centru Prahy, Brna a Ostravy. Našim klientům zajišťujeme klidnou a privátní atmosféru. Návštěvu vám zpříjemníme kvalitní kávou, bylinkovými čaji, zdravým občerstvením a zásobou knih o osobním růstu. Pro dobrý pocit našich klientů využíváme aromaterapie.

PURE CLINIC Praha – Rašínovo nábřeží 34, 128 00  Praha 2

Můžete s námi také konzultovat po telefonu nebo Skype. Schůzky probíhají stejně jako při osobním setkání.

Co byste ještě měli vědět…

Fungujeme na trhu již 12 let a patříme mezi průkopníky životního koučinku v České republice.

99% našich klientů s námi vyřešilo svůj problém a změnili tak život k lepšímu.

99% našich klientů, kteří měli psychosomatické obtíže, se těchto problémů trvale zbavili.

80% našich klientů, kteří přijdou na naše workshopy, přijdou i na další.

Koučové v našem týmu se pravidelně vzdělávají a proškolují, v České republice i zahraničí.

 

Zde jsou reference na naši práci: Reference

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie