Večery o vztazích s Kateřinou Matlákovou

14. 6. 2016 | Redakce

Chcete se starat o svůj partnerský vztah tak, aby vám vydržel celý život?

Chystáte se najít si nového partnera a ráda byste již neopakovala chyby z minulosti?

Jste v partnerské krizi, ale nechcete to jen tak vzdát?

Naše expertka na vztahovou problematiku, Kateřina Matláková, pro vás připravila cyklus večerů na téma partnerství.

V rámci těchto večerů se od ní můžete dozvědět to nejlepší z její praxe vztahového kouče.

Večery o vztazích si můžete rezervovat i  samostatně, záleží zcela na vás jaké téma si vyberete!  

Termíny a témata:

19.1. 2017 – Vlastní stabilita ve vztahu 

Připadá vám, že máte emoce i myšlenky jak na houpačce? Partner vás snadno vykolejí a umí s vámi manipulovat? Necháváte se využít? Dnešní večer se zaměříme na to, jak můžete více podpořit svou stabilitu ve vztahu, aby se vás jednání druhých tolik nedotýkalo. Jak stát pevně na vlastních nohou a vědět, co je pro vás dobré? Jak se nenechat vtáhnout do hry?

8.3. 2017 – Zrcadlení ve vztahu anebo co nás vztahy učí

Proč zažíváme ve vztahu zklamání a bolest? Tyto emoce nás něco učí a ze vztahu vždy můžete číst o sobě samých. Co vás učí zrovna ten váš partner? Co se vám ve vztazích všechno ukazuje a jak správně uchopit princip zrcadlení?

5.4. 2017 – Když muž není mužem

Máte pocit, že jste ve vztahu tím mužem spíš vy? Nebaví vás to a chtěly byste, aby muž převzal iniciativu, ale on stále nic nedělá? Dnešní večer bude zaměřený na mužskou a ženskou polaritu, na tom, co je správné a co ve vztahu nefunguje. Často máme v tomto velmi aktuálním tématu velké zmatky a nedorozumění.

3.5. 2017 – Když ve vztahu strádáte a necítíte naplnění

Máte jasnou představu co chcete, ale stále není v partnerství naplněna? Přijde vám, že jste vyčerpané z hledání toho správného partnera, který vás udělá šťatsnou? Dnešní věčer budeme věnovat tomu, jak se dostat z bludného kruhu ven. Jak začít žít naplněný život sama se sebou i s partnerem dohromady? Jaké jsou brzdy, které vám v tom brání a jak je odbrzdit?

7.6. 2017 – Jak v partnerství ustát konflikt 

Připadá vám, že máte emoce i myšlenky jak na houpačce? Partner vás snadno vykolejí a umí s vámi manipulovat? Necháváte se využít? Dnešní večer se zaměříme na to, jak můžete více podpořit svou stabilitu ve vztahu, aby se vás jednání druhých tolik nedotýkalo. Čeká vás propojení praktického cvičení a energetické práce s běžnými životními situacemi. Jak stát pevně na vlastních nohou a vědět, co je pro vás dobré a jak se nenechat vtáhnout do hry. 

Podrobné informace a registrace: 

Místo konání: PURE CLINIC Praha, Rašínovo nábřeží 34, Praha 2 (vždy od 18:00 – 20:00 hodin)

Maximální kapacita: 12 účastníků

Cena: Za jednotlivé večery je 550 Kč.

Informace o koučovi

Ing. Iva Filipi – koučka a mentorka

Oblasti mého působení  Partnerské vztahy – pomohu vám objasnit příčiny vztahových karambolů, při manželské a partnerské krizi. Pročistíme vaši partnerskou minulost tak, abyste lépe porozuměli sami sobě a uvolnili potenciál pro zdravý partnerský vztah. Nízké sebevědomí – pomáhám klientům odhalit příčiny jejich nízkého sebevědomí a strachu se přirozeně projevovat. Pomocí metody Emočních rovnic se svými […]

Ing. Iva Filipi – koučka a mentorka (celý profil)

Vypsané termíny

Akce nemá v tuto chvíli vypsaný žádný termín

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie