Koučinkové programy

Připravili jsme pro vás speciální koučinkové programy za zvýhodněnou cenu. Koučujeme pro vás nejen v Praze, ale také v Brně. Vybírat můžete z následujících programů: 

Umění sebedůvěry

Chcete získat zdravé sebevědomí a věřit si v každé situaci? Naši koučové prošli specializovaným výcvikem a pomohou vám navýšit sebedůvěru krok za krokem. Odhalíte její kořeny a odblokujete svá emoční nastavení natrvalo. Navíc se naučíte praktické techniky i mentální trénink pro každý den.

Ukončete samotu a uvolněte svůj vztahový potenciál

Jste dlouho sama a nemůžete si najít životního partnera? Každá z nás si zalouží harmonický vztah. Některé z nás však v sobě nosí podvědomé bloky, které nám nedovolují jej mít. Uvolněte váš vztahový potenciál s naším specializovaným koučem.

Restart mého života

Máte pocit, že se váš život zasekl na jednom místě? Chodíte o práce, staráte se o rodinu, nemáte čas na sebe a jednoduše máte pocit, že život přežíváte, místo toho, abyste si ho užívali? Každý z nás se potřebuje zastavit a tak trochu restartovat. Náš koučinkový program vás to naučí!

Ukončete svůj stres a naučte se dlouhodobé pohodě

Ovládá vás každodenní stres a jste pořád v jednom kole? Málokdo v dnešní době umí žít pohodový život a přitom zvládat všechny své povinnosti. Naučíme vás, jak zvládnout stres a naučit se dlouhodobé pohodě.

Objevte svůj talent a maximalizujte svůj pracovní potenciál!

Současná práce vám nepřináší naplnění, ale nevíte jak se pohnout z místa? Každý z nás v sobě nosí unikátní talentové vlohy, jen o nich často nevíme. Lenka Černá vám je pomůže najít a porozumět jim, projdete s námi kariérním koučinkem a maximalizujete svůj pracovní potenciál.

Generální úklid života

Chtěla byste si udělat pořádek v oblasti vašich vztahů, práce, peněz nebo zdraví? Nevíte, jaký směr zvolit v oblasti kariéry? Toužíte po revizi svého zdraví nebo finanční situace? Náš koučinkový program, který trvá 3 hodiny, vám pomůže se v životě zorientovat a stanovit si nové sny i cíle!

Zvládněte rozchod a restartujte svůj život

Jste právě po rozchodu a vůbec nevíte, jak začít znovu žít? Máte pocit, že se vám zhroutil život a nevíte jak se znovu nastartovat? Náš tým koučů vám může pomoci se vzpamatovat po rozchodu, navýšit si sebedůvěru, vyrovnat se s minulostí a hlavně začít znovu žít.

Odhalte své Emoční rovnice

Zajímá vás metoda Emočních rovnic? Chtěla byste si pročistit hlavu od negativních zápisů a cítit se v pohodě každý den? Máme pro vás koučinkový program, který vám změní nejen emoční nastavení, ale i celý život.

Získejte zpět svoji vnitřní stabilitu

Máte v hlavě chaotické myšlenky a nedokážete se rozhodovat? Trápí vás nedostatek energie a neumíte se zbavit vnitřního stresu? Máme pro vás nový koučinkový program, který vede naše zkušená koučka Kateřina Chytra.

Zbavte se svých strachů a úzkostí

Blokuje vás strach od zásadních životních rozhodnutí? Prožíváte ve všedních dnech úzkost, která vás paralyzuje? Pojďte společně s Kateřinou Chytra své strachy i úzkosti trvale odstranit. Máme pro vás připravený unikátní program, který bude pracovat nejen s vaší mentalitou, ale i fyzickým tělem.

Hubněte s hlavou

Chtěla byste mít štíhlejší postavu, ale nedaří se vám dlouhodobě zhubnout? Za naše kila často není zodpovědná jen životospráva a pohyb, ale hlavně naše psychika. V našem programu, který jsme pro vás připravili s koučkou a trenérkou Martinou Kulichovou, odstraníte skutečnou příčinu své nadváhy.

Nevybrali jste si z nabídky našich koučinkových programů? Nevadí, podívejte se na naše kouče a kontaktujte jej přímo: Seznam koučů 

 Podívejte se na reference našich klientů: Reference

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie