Média a spolupráce

Náš tým koučů pravidelně vystupuje v předních českých médiích. Poskytujeme odborná vyjádření ke článkům a rozhovory. Jsme také partnery celostátních kampaní v oblasti osobního růstu. 

 

novinky logo¨

Lenka Černá je partnerem projektu DOVE – Objev svoji krásu. Její článek o zdravém sebevědomí a jeho důležitosti najdete na serveru Novinky.cz zde: Sebevědomí je alfou omegou našeho životního štěstí

 

Cr-region

Lenka Černá si v pořadu Karambol povídala s Alimou Martinovou o strachu a úzkostech. Jak je překonávat a v jakých oblastech se nejvíce strachujeme. Celý rozhovor si můžete poslechnout zde: Karambol – O úzkosti a strachu v životě 

 

 

logo_stream_cz

Lenka Černá poskytla rozhovor na kontroverzní téma užívání antidepresiv. Celý pořad můžete shlédnout zde: Fenomén – antidepresiva

 

edarling

 

Hana Wolf se stala odborníkem v poradně největší české seznamky eDarling.cz. Pravidelně zde přispívá články pro single. Zajímavé články si můžete přečíst zde: eDarling – Poradna

 

cro-regina

Lenka Černá poskytla na ČR Regina rozhovor o vztazích, sebevědomí a kariéře. Celý záznam rozhovoru si můžete poslechnout zde: ČR Regina – večerní vysílání

 

 

dove logo

Lenka Černá se stala odborným poradcem a partnerem kampaně značky DOVE – Objev svoji krásu. Jejím cílem je pomoci ženám změnit přístup ke vnímání vlastní krásy. Veškeré informace o kampani najdete zde:Dove – Objev svoji krásu . Článek o sebevědomí najdete zde:  “Muži vidí ženy krásnější než ony samy sebe” 

 

novinky logo¨

Lenka Černá poskytla rozhovor pro server Novinky.cz na téma sebevědomí. Celý článek si můžete přečíst zde: Koučka Lenka Černá radí – Sebevědomí je alfou omegou našeho životního štěstí

 

logo glanc

Lenka Černá poskytla pro časopis Glanc rozhovor o postoji k tělu a vlastní kráse. Celý článek si můžete přečíst zde: Jste krásnější než si myslíte

 

blesk_pro_zeny

 

Lenka Černá spolupracovala na článku o partnerských vztazích s časopisem Blesk pro ženy. Celý článek si můžete přečíst zde: 6 tipů jak si najít správného chlapa

 

 

Naši mediální partneři

pohadkar.cz

Naším mediálním partnerem je největší český server pro děti – Pohádkář.cz. Spravujeme zde magazín pro maminky. V rámci magazínu radíme maminkám s výchovou dětí, v oblasti partnerských vztahů, práce i work life balance. Magazín si můžete prohlédnout zde: Pohádkář – pro maminky 

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie