Online motivační diář 2018

Chcete si plnit své sny a cíle?

Baví vás na sobě systematicky pracovat a dostávat na každý týden praktické tipy i úkoly z oblasti osobního růstu? 

Kupovali jste si každý rok můj motivační diář RESTART a chcete jej i pro letošní rok?

Mám pro vás samé dobré zprávy!

Pro rok 2018 jsem pro vás vydala online motivační diář, který vás bude osobním růstem provázet každý měsíc!

 

 

Jak to celé funguje?

1. Motivační diář je v online verzi a bude vás rokem 2018 provázet postupně a systematicky

2. Je jedno, kdy s diářem začnete, dostanete všechny materiály i zpětně (od ledna 2018)

3. Každý měsíc budete mít k dispozici:

 • E-knihu, ve které najdete úkoly pro každý týden a tipy pro vaše zdraví
 • Audioprogram na zajímavé téma, které vás posune dále nebo meditační nahrávky, které vám přinesou vnitřní klid a stabilitu
 • Tipy na inspirativní knihy a akce týkající se osobního růstu
 • Kouzelné afirmace, které vás budou dopovat radostí a zdravou sebedůvěrou
 • Recepty na zdravé pečení bez lepku

4. Po zaplacení získáte přístup na chráněnou stránku, na které budete mít všechny materiály doživotně k dispozici

5. E-knihu si můžete vytisknout nebo kdykoliv stáhnout do svého počítače

6. Na začátku každého měsíce vás budu e-mailem informovat o materiálech na daný měsíc

7. Pokud přístupové údaje ztratíte, zašlu vám je znovu

 

Jaká témata byla v lednu 2018?

 • jak využít období zimy pro získání potřebné energie
 • co vlastně znamená mimořádný život a jak jej dosáhnout
 • jaká tajemství ukrývají z hlediska životního přístupu stromy a co se od nich můžeme naučit
 • jak se naladit na přírodní cykly
 • proč jsou důležité zdroje energie a jak je najít
 • vše o finančním plánování
 • jak si plnit svá přání a cíle v novém roce (audionahrávka)

Jaká témata byla v únoru 2018? 

 • jak se naučit nepodmíněné sebelásce a soucitu
 • jak vytvářet láskyplné vztahy
 • proč je důležité odpustit a jak toho docílit
 • jak investuji do svých vztahů a co mohu udělat lépe
 • vše o odpuštění + meditační audionahrávka

Jaká témata byla v březnu 2018? 

 • jak pochopit své emoce a naučit se s nimi pracovat
 • proč toxický vztek ovlivňuje náš žlučník a jak jej posílit
 • jak se učit laskavosti a vděčnosti
 • oslava příchodu jara a propouštění všeho, co nám neslouží
 • 4 kroky ke zvládání emočně vypjatých situací (audionahrávka)

Jaká témata byla v dubnu 2018? 

 • jak jemně očistit své tělo i mysl
 • unikátní dechová cvičení pro každý týden
 • jak podpořit detoxikaci jater
 • energie našeho domova – jak si očistit svůj životní prostor a využít jej pro svůj osobní růst
 • meditace 4 elementů pro navýšení vnitřní síly

Jaká témata byla v květnu 2018? 

 • jak si osvojit nepodmíněnou sebelásku a vyhnat vnitřního kritika
 • pochopení partnerského zrcadlení a jak udržet harmonii ve vztahu
 • vizualizační cvičení na rozpouštění strachu
 • jak vyléčit svá zranění z minulosti a otevřít své srdce novému
 • 2 rozhovory s koučkami o fenoménu single a vytváření vědomého partnerství

Jaká témata byla v červnu 2018?

 • jak se naladit na své ženství a nevytvářet na sebe přílišný tlak
 • jak využívat své smysly pro zůstávání v ženské energii
 • o oslavě slunce, ženství a naší mimořádnosti
 • bonus na téma ženské cykličnosti

Jaká témata byla v letním speciálu? 

 • praktické tipy, jak dobíjet energii
 • meditace na harmonizaci čaker
 • audiprogram na téma „Jak mít tunu energie“
 • meditace pro očistu těla, mysli i duše
 • cvičení na podporu vnitřní stability

Jaká témata byla v září? 

 • jak hospodařit s časem
 • jak si vytvářet zdravé návyky
 • jak zvládnout konfrontaci a ustát si svůj vlastní názor
 • vše o finančním naprogramování
 • audioprogram na téma finanční inteligence

Jaká témata byla v říjnu? 

 • inspirace budhismem – osvojte si 4 brahmiváry
 • jak využít laskavost pro náš šťastný život
 • kouzlo sdílení radosti
 • jak žít život ve vyrovnanosti
 • audioprogram na téma navýšení imunity

Co vás čeká v listopadu? 

 • jak očistit svoji mysl od destruktivních myšlenek
 • jak se zbavit svých stínů z minulosti a rituálně ji uzavřít
 • jakým potravinám se vyhnout, pokud se chceme očistit
 • jak harmonizovat své čakry a meridiány
 • meditace pro harmonizaci energie
 • meditace pro rozpouštění strachů

 

Jak diář MIMOŘÁDNÝ ROK 2018 získám?

Rozhodla jsem se vás tak trochu obdarovat :) Můj online motivační diář pro vás vydávám s radostí, a tak je pro vás cena nižší, a to 350 Kč. 

Za tuto cenu získáte 12 e-knih, 12 audioprogramů nebo meditací, 192 kouzelných afirmací a desítky zdravých receptů! Stačí k tomu jediné, vyplnit objednávku níže. Po zaplacení získáte přístupové údaje na chráněnou stránku, na které budete mít všechny materiály k dispozici. 

 

Pro koho je online motivační diář určen?

 • Chcete na sobě systematicky pracovat a vidět trvalé výsledky
 • Baví vás plnit si každý týden úkoly z oblasti osobního růstu a zdraví
 • Někdy vám chybí potřebná motivace k tomu, abyste změny dělali
 • Toužíte po tom svůj život změnit a nechcete usnout na vavřínech 
 • Jste růstový člověk, který má rád inspiraci a zkouší nové
 • Zajímá vás zdravé vaření a pečení, jen nevíte, jak začít
 • Baví vás krátké meditace a práce s afirmacemi
 • Pracovali jste s mými diáři RESTART a tento způsob práce vám vyhovoval

Kromě toho, pro všechny, kteří se mnou půjdou rokem 2018, budu mít připravené slevy na vybrané akce a moje další audioprogramy i knihu. Staňte se součástí komunity, která na sobě pracuje a má skutečné výsledky!

Tak neváhejte a objednejte si online motivační diář právě teď…

Co řekli o diáři jeho čtenáři?

Nikdy nevíš, koho v životě potkáš a co to pro Tebe bude znamenat. A tak to bylo se mnou a s Lenkou. Netušil jsem vůbec, že se potkáme. Ale od první chvíle jsem cítil, že jsem se v nouzi setkal s člověkem, se kterým se chci vidět znovu a znovu. Mám tu čest a štěstí, že mi to občas umožní:-) Těším se, že RESTART 2015 bude na mém nočním stolku.

Dalibor Gondík, herec a moderátor

 

Někdy jsme dole, někdy nahoře … A když si od Lenky vezmeme aspoň něco, můžeme být přece jen častěji nahoře. Tak se držte!

Jan Tuna, moderátor

„Miluji každodenní práci s diářem už nějakých 16let. A když jsem objevila motivační diář Restart od Lenky Černé, tušila jsem, že svou oblibu posunu ještě trochu dál. Nicméně všechny ty poklady ve formě inspirace, které v diáři nacházím jsem opravdu nečekala. Každý týden se věnuji jednomu tématu. Nahlédnu do dalšího šuplíku tak a po jeho úklidu kráčím do dalších dní spokojenější, víc sama sebou. Je to nádherná každodenní práce a zábava. Děkuji ze srdce.“

Martina Ch.

Jmenuje se Iveta a je mi 25 let. Momentálně rozděluji svůj život na „Před diářem“ a „Nyní s diářem“. Než jsem si diář koupila, sledovala jsem pořad Restart života. Tento pořad mě ihned zaujal, tím jak to, jak se chováme, má své kořeny v dětství. Byla jsem naprosto bez sebevědomí, bála se mluvit veřejně, nedokázala říct „ne“ a byla jsem vždy přehnaně sebekritická, ne pouze, co se vzhledu týče, ale i činů, názorů atd. Když vyšel diář, řekla jsem si, že to je právě ta „věc“, která by mi mohla pomoci. Ze začátku jsem si napsala cíle, což bylo v první řadě udělat státnice, které jsem loni neudělala a opravný termín byl až v lednu. To , že jsem dokázala veřejně mluvit a působila podle mě sebevědomě a tak, že si s stojím za svým názorem mi pomohlo SZZ udělat. Po úspěšně ukončeném bc. studiu jsem dostala takové nakopnutí, že jsem se rozhodla na sobě pracovat dál. Zjistila jsme, že opravdu to v mém případě má kořeny v dětství, jelikož se mnou bylo jednáno stylem „neříkej to“ a „drž se raději zpátky“. Nyní se snažím s lidmi mluvit, udržuji oční kontakt a snažím se tak nějak působit sebevědoměji a pokud se rozhoduji, jestli mám něco udělat či ne, s někým si promluvit nebo raději držet jazyk za zuby. Vždy do toho jdu a pak z toho mám dobrý pocit. Dokonce jsem se přihlásila do kurzů Twerkování, kde člověk opravdu to sebevědomí mít musí. Nikdy před tím bych do ničeho podobného nešla. Když si srovnám období „před diářem“ a „nyní“ tak nová Iveta se mi libí mnohem víc. A myslím si , že i to, že jsem se rozhodla napsat svojí referenci je taky pokrok k lepšímu. Rozhodně na sobě hodlám pracovat dál, jsme teprve v půlce roku :-)Děkuji všem, kteří se na diáři podíleli, nejvíce Lence Černé. 

Iveta G.

Vážená paní Černá,je to šest týdnů co jsem bez dechu zhlédla Vaše videa na Streamu, koupila Váš diář, a přemýšlela o prvním mailu, který Vám napíši ono se nic nestalo ale ..najednou po přečtení Vaší knihy přišla ohromná úleva. Nedovedla jsem popsat co se vlastně stalo,ale najednou jsem četla co mě duševně tížilo..a není snad věta se kterou bych nesouhlasila. Když říkáte,že zítřek nám nikdo neslíbil…najednou jsem viděla chyby a na čem je třeba zapracovat. Promluvila jsem si se svými dětmi..protože já stejně jako mí rodiče děláme stejnou chybu, najednou jsem neviděla starý dům, který nekonečně renovujeme, ale práci kterou máme za sebou…začala jsem se usmívat…a najednou se začnou usmívat lidé kolem vás, zdraví vás a přestože chodíte do stejné práce, prakticky ze dne na den chodíte do jiné budovy a lidé se pozvolna usmívají na Vás. Odbourávám pečivo..po kaši s rýžových vloček mám pocit,že se dezinfikuje celá dutina ustní. Když ráno začínám den vodou a grepem nebo citronem, mám pocit, že nemáme takový pocit hladu.Co se týká peněz..kdo by o tom nepřemýšlel , když pracujete od rána do večera a žijete od výplaty k výplatě. A svůj kruh bezpečí jsem si udělala v posteli, spaní je najednou nesrovnatelně lepší…prostě najednou vidíte kudy kam..nemohu si pomoci ale v restartu života je mnoho věcí nejen napsaných,ale i mezi řádky.Ty jednoduché fungující věty..jsme v prvním týdnu restartu..přeji Vám pěkný večer s pozdravem Radka

Radka R.

Diář byl pro mě obrovským motorem. Dostala jsem jej k vánocům, jelikož jsem se potácela s řadou situací, které jsem odkládala řešit. Rok 2015 se pro mě tedy stal zlomovým. Opustila jsem práci po šesti letech, která mě jen stresovala a našla si nové zaměstnání, kde jsem velmi spokojená a šťastná a hlavně v psychické pohodě. Poté jsem si vyřešila konečně svůj partnerský život, kdy jsem se po pěti letech rozešla s přítelem, který ze mě vysával energii a já byla na pokraji sil (bylo to opravdu náročné, najednou ztratit jistotu, jít do svého, začít znova, hledat si nového partnera), ale zatím to zvládám :-) a v neposlední řadě jsem změnila pohled na život, kdy jsem se stala více optimistkou a začala se dívat na život jako na něco krásného, co si musím užít. Hlavně se více soustředit na sebe a nedělat ostatním "charitu", jak to bylo doposud. I když je těžké v některých případech říci NE, zkouším se to naučit a již se mi to několikrát povedlo. Jsem energická mladá žena plná radosti a optimismu, co nečeká na lepší zítřky, ale snaží se je sama sobě udělat. :-) Děkuji za tento báječný diář :-) Byl moje letošní světlo, za které děkuji.

Kateřina P.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie