Online motivační diář – formulář

Zde můžete vyplnit objednávkový formulář a získat tak přístup k online motivačnímu diáři MIMOŘÁDNÝ ROK 2018. 

Po zaplacení Vám okamžitě přijdou do Vaší emailové schránky přístupové údaje k diáři a můžete na sobě začít pracovat :-)

 

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie