Cesta k vědomému partnerství

Bojujete ve svém vztahu a chtěla byste naopak cítit lásku a pochopení?

Je váš vztah plný nedorozumění a nevíte, jak ze začarovaného kruhu ven? 

Prožíváte ve vztahu zranění a toužíte přitom po blízkosti a pocitu milovanosti?

Vydejte se spolu s naší vztahovou koučkou a holistickou terapeutkou Kateřinou Chytra cestou vědomého partnerství a sebepoznání. K tomu, abyste zažívali ve vztahu blízkost, lásku a harmonii, je nezbytné pochopit sebe a své jednání.

Když se naučíte pozorovat své pohnutky a motivy v jednání, začnete vnímat, co je pro vztah destruktivní a co podporující. Když ustanou boje ve vašem nitru, ustanou i boje v partnerství. Neboť naše vnitřní prožívání se v našich vztazích nekompromisně odráží.

 

Kateřina je sama ženou, která dokázala vytvořit harmonický vztah se svým mužem Radimem… 

 

Sama jsem ve svém partnerství zažila hlubokou proměnu svého muže. Nikdy jsem se nesnažila ho měnit, nechtěla jsem změnit jeho povahu. Měnit druhého svou vlastní vůlí nám nenáleží a není to ani dost možné, rozhodně ne trvale. Můj muž však prošel hlubokou proměnou jen díky tomu, že jsem si dovolila být sama sebou. Žena ve své síle, otevřenosti a v sebepřijetí je pro muže nejlepší inspirací. Ráda Vám budu průvodkyní k pochopení sebe i svého partnerství, k tomu, abyste do něj dokázali vnést hlubší rovinu. Abyste mohla být silnou ženou vedle silného muže.

 

 

Co v rámci koučinkového programu získáte?

  • 3x 1,5 hodiny osobní konzultace se zkušenou koučkou
  • každá terapie je individuální a probíhá podle toho, co zrovna potřebujete
  • součástí je vždy vědomý rozhovor
  • dle potřeby je možné praktikovat energetická cvičení nebo reflexní terapii

Lenka Černá, zakladatelka Školy pro Ženy říká o Kateřině… 

S Kateřinou mě pojí nejen pracovní vztah, ale i hluboké přátelství. A měla jsem za poslední roky tu šanci pozorovat, jak se vztah s jejím mužem Radimem postupně mění a vzkvétá. Katka a Radim patří mezi ty páry, ze kterých je cítit vzájemná láska, podpora a porozumění. A jsem nesmírně ráda, když mohu být v jejich společnosti. Jsem si jistá tím, že Kateřina je ta pravá žena, která může předávat své znalosti i zkušenosti z oblasti vztahové problematiky a pro mě osobně je právě v oblasti ženství a partnerství obrovskou inspirací.

 

Jak program funguje a jaká je cena?

  1. Vyplníte objednávkový formulář na této stránce nebo nám napíšete na zakaznicke@mindcorp.cz 
  2. Do 24 hodin vás koučka kontaktuje a nabídne vám termín první schůzky.
  3. Pracujete podle časového rozvrhu, který si s koučkou osobně dohodnete a vyhovuje vám.

Cena koučinkového programu je nyní za sníženou cenu 9.500 Kč oproti běžné konzultační ceně 13.500 Kč. V současné chvíli do svého programu přijímá Kateřina Chytra pouze 7 nových klientů. Podívejte se na její profil zde

Přihlásit se

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie