Generální úklid života – objednávka programu

Na této stránce si můžete objednat online koučinkový program Lenky Černé. 

Stačí vyplnit objednávku níže. Ihned po zaplacení vám e-mailem přijdou přístupové údaje ke stránce se všemi materiály. 

 

 

Chráníme vaše osobní údaje. Ctíme pravidla GDPR a dodržujeme naše obchodní podmínky.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie