Seznamte se s naší novou koučkou Barborou Sedlákovou!

9. 5. 2014 | Články a videa, Rozhovory | Lenka Černá

Náš tým se rozrůstá o dalšího specialistu, Barboru Sedlákovou, která získala certifikaci pro práci s Emočními rovnicemi a psychosomatikou. Bára se bude věnovat klientům, kteří trpí strachem, úzkostí a životní nerovnováhou.

Kromě toho, Barbora získala certifikaci pro program PURE DIET, ve kterém pomáhá ženám s hubnutím, zdravým životním stylem a jídelníčkem.

Barbora je certifikovaným koučem pro následující programy:

Zbavte se strachu, úzkostí a uvolněte váš vnitřní potenciál – program určený všem, kteří se chtějí zbavit strachů a úzkostí. Právě v tomto programu se naučíte pracovat s novou metodou Emočních cyst, kterou sestavila Lenka Černá.

Ukončete samotu a uvolněte váš vztahový potenciál – program určený ženám, které hledají životního partnera a chtějí ukončit samotu.

Generální úklid života – program pro všechny, kteří si chtějí udělat pořádek a zorientovat se v základních 4 oblastech života (práce, vztahy, zdraví, peníze)

Odhalte svých prvních 50 Emočních rovnic – program určený všem, které zajímá metoda Emočních rovnic a chtějí si odhalit základní vzorce, které je ovlivňují v jejich každodenním životě

Hubněte s hlavou – specializovaný program pro ženy, které se snaží dlouhodobě zhubnout, avšak nedaří se jim to. Kombinuje práci s psychikou, vytvářením nových návyků a sestavením správného, přitom jednoduchého jídelníčku.

 Kdo je ve skutečnosti Barbora Sedláková?

Můžete si přečíst rozhovor s Bárou Sedlákovou, který se týká jejího soukromého života zde: 10 otázek pro Barboru Sedlákovou 

 

Chcete si objednat koučinkové sezení s Barborou?

Podívejte se na její celý profil zde: Ing. Barbora Sedláková anebo ji přímo kontaktujte na sedlakova@mindcorp.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie