Škola pro ženy otevírá nové pobočky v Brně, Ostravě a Bratislavě!

26. 1. 2014 | Články a videa, Škola byznysu | Lenka Černá

Věřím tomu, že přání se nám všem plní. Minulý rok jsem jedno s pokorou a vděkem ve „správný moment“ vyslovila.. a potom čekala, nechala plynout. Dnes vám mohu s obrovskou radostí napsat, že se mi mé přání splnilo. Moje Škola pro ženy se rozšiřuje do dalších měst – do Brna, Ostravy a Bratislavy.

logo-small-spz copySoučástí našeho týmu se stávají 3 krásné ženy, které mají nejen dlouholeté zkušenosti, ale také touhu pomáhat druhým se cítit lépe. Jsou na stejné vlně jako můj stávající tým koučů a ta pozitivní energie v našem týmu je nyní nepopsatelná.

Věřím, že tuto krásnou energii budeme předávat i vám, kteří se rozhodnete na sobě pracovat, přijít na náš workshop anebo s námi jakýmkoliv způsobem spolupracovat.

Děkuji vám všem za podporu naší školy a představuji vám naše nové kouče:

 

Marta Němečková – Brno 

Marta_Nemeckova_webMarta se specializuje na koučink při tíživých myšlenkách, úzkostech a panických atacích. Pracuje s klienty také v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů (krize, nevěra, rozchod).

Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti personalistiky se také věnuje koučinku v oblasti syndromu vyhoření a workoholismu. Zde najdete její celý profil: Marta Němečková

Přečtěte si rozhovor s Martou zde: 10 otázek pro  Martu Němečkovou 

 

Kamila_Zdrazilova

Mgr. Kamila Zdražilová – Ostrava

Kamila se specializuje na koučink v oblasti sebevědomí, pomoci při psychosomatických obtížích. Kromě toho pomáhá lidem v oblasti jejich partnerských vztahů, při emoční závislosti.

Díky praxi v organizaci pro pomoc obětem trestných činů a domácího násilí pomáhá ženam v náročných životních situacích.

Zde najdete její celý profil: Mgr. Kamila Zdražilová 

Přečtěte si rozhovor s Kamilou zde: 10 otázek pro Kamilu Zdražilovou

 

Denisa Nikolova

Mgr. Denisa Nikolová – Bratislava 

Denisa se specializuje na pomoc lidem v oblasti životní nerovnováhy a dobrého pocitu. Poskytuje koučink těm, kteří trpí dlouhodobou samotou a hledají životního partnera. Kromě toho pomáhá klientům při zvládání rodičovské role a problémech s výchovou.

Zde najdete její celý profil: Mgr. Denisa Nikolová

Přečtěte si rozhovor s Denisou zde: 10 otázek pro Denisu Nikolovou 

 

Celý seznam našich koučů naleznete zde: Koučové – Škola pro ženy.cz

Reference našich klientů najdete zde: Reference klientů 

Naše koučinkové programy naleznete zde: Koučinkové programy 

 

 Děkuji vám všem za podporu a využívání našich služeb!

Lenka Černá, zakladatelka Školy pro ženy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie