Staňte se magnetem na muže

9. 10. 2016 | Škola vztahů | Redakce

Existuje spousta triků a tipů, jak muže lovit a očarovat. Já těmto technikám moc nefandím. Podle mě je to totiž manipulace. Skrytá, ale je to manipulace. Jak tedy docílit toho, že vás muži opravdu mají rádi, chtějí být ve vaší přítomnosti a je jim s vámi dobře? Tady je mé tajemství v sedmi krocích.

1. Buďte ženou

Když se tak koukám kolem sebe, vidím mnoho žen, které mají mužské energie. Není se čemu divit, protože v minulosti toho ženy musely zvládnout opravdu mnoho, a tak to v nás zůstalo až do současnosti. Dnes je však jiná doba. Jako ženy se můžeme vrátit do naší přirozenosti a být samy sebou. Co to však přesně znamená? Princip ženské energie je PASIVITA. Ano, milé ženy, chcete-li být skutečnou ženou, budete se muset naučit pasivitě. Přestaňte chtít všechno vyřešit, zvládnout, oddřít, kontrolovat. Přijměte od mužů pomoc, dovolte jim být skutečnými muži, nechte je, ať se projeví. Až vás příště nějaký muž bude chtít pustit sednout, přijměte. Ne, skutečně si nemyslí, že vypadáte být těhotná, jen chce být galantní. Pokud těhotná jste, nechte muže, ať vám uvolní sedačku, ne ženu. Stejně to platí s otevíráním dveří, nošením těžkých tašek do schodů a podobně. Muži tím uděláte velkou radost, cítí se jako rytíř, který mohl něco udělat pro ženu, a vy sama se budete zjemňovat. Nedáváte tím najevo slabost. Naopak, otevíráte se mužské energii a ukazujete tím, že je pro muže ve vašem energetickém prostoru místo.

2. Vsaďte na přirozenost

Není nic horšího než faleš a přetvářka. My ženy o sobě rády a často tvrdíme, že cítíme, jaký člověk je. Myslíte, že muži to takto nemají? Že nedokáží z druhých vycítit, jaký je? Dokáží to a ti, kteří se v lidech vyznají, to dokáží velmi dobře, aniž by to dali okolí najevo. Proč se tedy stylizovat do někoho, kým nejste? Nehrajte před druhými divadlo. Vnímavý člověk to stejně pozná a ten nevnímavý vás po čase nebude bavit. Pokud už divadlo hrajete a nemůžete tento proces zastavit, alespoň si tento proces uvědomte. Stejně to platí i ve chvíli, kdy vás skolí neuvěřitelná tréma a stydlivost. Můžete mít pocit, že jste jak zamrzlá. Nebraňte se tomuto pocitu. Uvědomte si, co vás brzdí, netlačte na sebe, ale zároveň si vzpomeňte na větu z mého oblíbeného filmu: „Bejby nebude sedět v koutě.“ To, že máte červené tváře a trošku se stydíte, mnohdy na muže působí velmi roztomile a jemně. Žena tak dává opět najevo, že ji muž může chránit a že je pro něj místo. Hlučné a suverénní ženy sice dostanou pozornost přednostně, avšak mnohdy je tato pozornost krátkodobá a tyto ženy zůstávají samy. Buďte tedy samy sebou: nestrhávejte na sebe zbytečně pozornost, ani nezalézejte do kouta ze strachu, že jiné ženy jsou výraznější a zajímavější než vy. Pokud sama sobě budete připadat něčím zajímavá, brzy se najde i muž, který vás bude vidět právě takovou jako dokonalou. Chcete vědět tajemství? Vy už vlastně dokonalá jste, právě svou přirozeností. 

3. Pečujte o sebe

Nemusíte být nutně chodící reklama na make-up, ale je dobré věnovat si pozornost. Každá žena se ráda zdobí, a tak si i v tomto ohledu najděte váš vlastní projev, který je vám přirozený. Některé ženy mají rády módu, líčení, barevné laky na nehty. Jiné zase inklinují k přírodní kosmetice a moc se nelíčí. Není důležité následovat aktuální trendy a snažit se být jako někdo. Důležité je být sama sebou, najít si svůj osobitý styl a líbit se sama sobě. Pokud se budete líbit sobě a budete si připadat hezká, budete i tuto energii vyzařovat. A půjdeme ještě dál. Doteď jste na sobě šetřila? Vše ostatní je důležitější než vy? Zastavte se a začněte si dávat jen to nejlepší. Neznamená to, že za sebe musíte utratit celé jmění. Jen si začnete dávat kvalitní, namísto levného. Kupujte si věci, které se vám líbí, které vám sedí. Noste barvy, které vás prozáří a které vám sluší. Jezte jídlo, které vám chutná a které vás vyživí. Používejte kosmetiku, která vám voní a dělá vaší pleti dobře. Já nedám dopustit na mou milovanou Mary Kay. Ať už co se týče péče o pleť, nebo dekorativní kosmetiku, která vypadá super i na kameře. A v neposlední řadě, dělejte věci, které vás baví a dělají vám radost. Budete pro muže zajímavá a krom toho, že se na vás bude hezky dívat, budete si mít i o čem povídat.

4. Buďte milá

Jste-li ráda na světě, baví-li vás život, budete vyzařovat pozitivní energii, kterou budou cítit i ostatní. Lidé jsou rádi v přítomnosti milých a laskavých lidí. Máte strach, že pokud budete milá, dáváte tím najevo naivitu nebo přílišnou měkkost? Myslíte si, že tvrdost a chlad jsou správně? Jenže podobné energie přitahují podobné. Budete-li chladná a odtažitá, takové muže budete i přitahovat. Zkuste se tedy otevřít teplu a srdečnosti. Pamatujte, že toto teplo a srdečnost nemusíte dávat každému. Budete-li mít z někoho špatný pocit, nemusíte mu svou energii dávat. Sama jsem se tomuto umění musela naučit. Jsem od přírody veselá a radostná povaha a myslela jsem si, že druzí jsou přirozeně také takoví. A abych se naučila nenechat si ubližovat, potkala jsem ty nejlepší životní učitele. Ocitla jsem se v situacích, kdy jsem se musela postavit sama za sebe a uvědomit si, že pokud někomu nestačím taková, jaká jsem, tak si nemusím nechat ubližovat. Stačí jen od takového člověka odejít a zůstat i nadále milou a spokojenou ženou. Stane se to, že z vašeho života odejdou morousové a lidé, kteří vám ubližují, a přijdou ti, kteří si vás budou vážit a budou s vámi rádi.

5. Vyzařujte svou sílu

Co to znamená vyzařovat svou sílu? Jinými slovy je to rozpustit strach. Přestaňte se bát toho, že s vámi nikdo nebude chtít být, a naopak si začněte hledat cestu sama k sobě. Že si nevěříte? Pochybujete, zda to dokážete? Pak ale budete celý život v zajetí toho, co byste chtěla a co nemáte. Naopak se zmobilizujte a se svým životem něco udělejte. Nedělejte to však tak, že se budete bičovat a trestat za každou chybu. Chyba totiž neexistuje. Buďte k sobě laskavá a kráčejte svými tématy vlastním tempem. Avšak životní témata, jako jsou strach, nízké sebevědomí, pocity méněcennosti, rozpouštění traumat atd., opravdu řešte a nezakopávejte je pod koberec. Pokud budete bdělá a vědomá si tohoto procesu, nesmírně tím posílíte. Vaše síla z vás bude cítit, avšak nebude hrubá, ale jemná a klidná. Muži mají silné ženy rádi. Ano, je pravda, že se jich často bojí. Ale to neznamená, že se budete potlačovat. Naopak, buďte sama sebou a inspirujte ostatní, aby se také vydali na cestu za pohodou, radostí, štěstím a naplněním.

6. Važte si mužů

Žena, která si o mužích myslí, že jsou hloupí, že jen zahýbají a jsou „všichni stejní“, nebude mít na fajn a milé muže moc velké štěstí. Já mám muže moc ráda a myslím si, že nás ženy nesmírně obohacují. A to jsem se v životě setkala s pár pěknými kousky. Avšak i je mám ráda. Jsou, jací jsou, přesně jako my ženy. Také umíme být umíněné, lstivé, žárlivé a někdy jsme trochu víc, někdy trochu míň pořádné čarodějnice. Ještě ke všemu vztahovačné :-D. Zde je důležité si uvědomit jedno. Pokud muži ženě dělají něco, co ona nechce, není chyba v muži, ale v ženě. Jak to? Žena si VŽDY určuje hranice. A pokud to žena neumí, půjde muž tam, kam je vpuštěn. Máte-li pocit, že muži vám ubližují a jsou na vás zlí, zamyslete se nad tím, proč to dopustíte. Příčinou není muž, avšak to, že se neumíte za sebe postavit. Pracujte tedy převážně na posílení sebe samé, svého sebevědomí a začněte na mužích vidět to hezké. Budou pak rádi ve vaší společnosti a vy si pak můžete sama vybrat, kam až koho necháte zajít.

7. Mějte se ráda

Pamatujte si, že žádný muž nestojí za to, abyste trpěla. ŽÁDNÝ. A může být sebeúžasnější, sebepřitažlivější, sebeúspěšnější. Máte-li sebe samu ráda, dovolte si do života přitáhnout muže, který bude mít stejně tak rád vás. Nezůstávejte s lidmi, se kterými nekvetete a nejste vyživovaná. Nenechte se energeticky vysávat a stahovat dolů. Takovým přístupem nikomu nepomůžete. Ani druhému, ani sobě. Vaše tělo se začne deformovat, vaše krása začne uvadat, vaše životní energie a radost bude vyhasínat. Také si pamatujte, že kde je láska, tam je život. Máte v sobě dost lásky pro druhé? Začněte mít i dost lásky pro sebe. Když budeme my ženy naplněné láskou, budeme živé, radostné, spokojené a vše ostatní začne přicházet samo. Náš vnější svět je totiž odrazem našeho nitra. A pokud bude nitro plné lásky, co si k sobě přitáhneme? Opět jen lásku.

Nedaří-li se vám otevřít srdce, přijďte na workshop „Ukončete samotu a otevřete se novému vztahu“ nebo se mnou absolvujte program „Ukončete samotu a uvolněte svůj vztahový potenciál“.

Chcete se nás na cokoliv zeptat?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie