Umění sebedůvěry

 Trápí vás nízká sebedůvěra a negativně ovlivňuje váš život?

Neumíte k sobě najít pozitivní vztah a neustále se za něco kritizujete?

Nedaří se vám díky nízkému sebevědomí ve vztazích, v práci nebo při hubnutí?

 

Zdravá sebedůvěra je KLÍČEM k našemu životnímu štěstí a pohodě!

Absolvujte s námi jedinečný koučinkový program a změňte své sebevědomí jednou PROVŽDY!

Pomohl již stovkám žen, proč by nepomohl i vám?

 


Lenka ČernáV mé praxi kouče a mentora se prakticky každý den setkávám s otázkou sebedůvěry mých klientů. Jak ukazuje má dlouholetá praxe, navýšení sebevědomí je vždy klíčovým momentem v naší společné práci. 
Ať s lidmi pracuji na jejich partnerském vztahu, syndromu vyhoření nebo psychosomatických problémech, klíčem k jejich uzdravení je pozitivní vztah k sobě. 

Proto jsem ráda, že mohu i vám nabídnout náš nový program, který kombinuje práci s emočními bloky a praktický nácvik zvýšení sebedůvěry. Proškolila jsem pro vás pro tento program speciální tým koučů, kteří jsou připraveni se vám věnovat. V současné době jsou vám k dispozici moje senior koučka Hanka Wolf .

Lenka Černá, přední český kouč a zakladatelka Školy pro Ženy 

 

Co všechno v programu získám? 

 • 3x 1,5 hodiny osobního koučinku se speciálně vyškoleným koučem pro oblast vztahů (osobně v Praze, v Brně nebo po Skype, ať žijete kdekoliv)
 • odhalíte s námi kořenové Emoční rovnice týkající se vztahu k sobě, v partnerství
 • naučíme vás praktickým technikám ke zvýšení sebevědomí
 • pochopíte příčiny vaší nízké sebelásky a NAVŽDY se těchto bloků zbavíte
 • osvojíte si metodu Emočních rovnic (jejich vyhledání a otočení ve váš prospěch) i pro váš budoucí růst
 • získáte základní znalosti o praktickém mentálním tréninku pro každý den
 • zbavíte se vnitřní kritiky a naleznete k sobě hezký, pozitivní vztah
 • získáte sebevědomí v oblasti vztahů a budete tak vytvářet harmonické partnerství

Kde se vlastně bere naše nízká sebedůvěra?

 • utváří ji z velké míry naši rodiče jejich přístupem k nám
 • působí na nás školní výchova a vystupování před kolektivem
 • ztrácíme ji životními zkušenostmi
 • může ji snížit náš partner či partnerka
 • ovlivňuje nás pracovní kolektiv i přátelé
 • my sami jsme pro sebe věčnými kritiky a soudci
 • ovlivňuje ji nadváha a nezdravý styl života
 • ženy ji ztrácí v době po porodu a v mateřství

Jste již rozhodnutí pustit se do vaší životní změny?

Stačí vyplnit formulář na konci této stránky nebo nám napsat na zakaznicke@mindcorp.cz

Jaká je cena programu a je zvýhodněná?

Uvědomujeme si, že zdravá sebedůvěra je alfou omegou životního štěstí každého z nás. Připravili jsme tedy pro vás speciální akci:

 Běžná cena za koučink v tomto rozsahu je 15.000 Kč.

V rámci toho programu je cena snížena na 9.900 Kč.

TATO NABÍDKA PLATÍ POUZE DO: 31.10. 2016

Navíc získáte ZDARMA 2 BONUSY:

 Motivační diář Lenky Černé RESTART 2017

untitleda

 CD „Vytvořte si harmonický vztah“ Kateřiny Matlákové 

Screen Shot 2015-02-10 at 3.14.06 PM

S kým program můžete absolvovat?

 

Hana_WolfHana Wolf, MBA – Senior Kouč, Praha 

Specializace na pomoc ženám v období samoty a při hledání životního partnera. Pomáhá lidem v období po rozchodu a rozvodu.

Je koučem pro všechny, kteří chtějí maximalizovat svůj pracovní potenciál, trápí je syndrom vyhoření a nedostatek energie.

Pravidelně pořádá workshop  „Ukončete samotu a uvolněte svůj vztahový potenciál“ a přednáší na téma „Umění zdravé sebedůvěry“

Celý profil Hanky Wolf najdete zde: Hana Wolf, MBA

Objednávky programu: wolf@mindcorp.cz

 

 Jak vypadá život lidí se zdravou sebedůvěrou?

 • Cítí se spokojení, i když jsou o samotě a bez partnerů
 • Vytváří harmonické vztahy bez emoční závislosti 
 • Vybírají si životní partnery, se kterými jsou šťastní
 • Nejsou ochotní zůstávat v pozici milenky / milence
 • Umí si říci o více peněz a také jich více vydělávají
 • V jejich práci kariérně rostou anebo ji změní podle svých tužeb
 • Starají se o své zdraví a zbavují se kil navíc
 • Mají hezké vztahy s okolím a navazují dlouhodobá přátelství
 • Radují se že života
 • Umí vychovávat své děti
 • Dokážou odpustit křivdy z minulosti

Chcete se jednoduše přihlásit? Vyplňte registrační formulář zde:

Přihlásit se

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Co o naší práci řekli naši klienti?

Milá Katko,

každý den na Vás s láskou a úctou vzpomínám. Rok 2014 pro mě byl moc těžký. Ale zároveň rozhodující a zlomový. Stačily 2 návštěvy u Vás a všechno se dalo do pohybu! První čtyři měsíce roku 2014 jsem trpěla depresemi, smutkem, strachem, ukřivděností, zlostí, beznadějí, únavou a vyčerpáním.  Musím se přiznat, že se mi nechtělo žít. PŮLKA ŽIVOTA ZA MNOU, DALŠÍ PŘEDE MNOU A JÁ VIDĚLA JEN TMU A VZDUCHOPRÁZDNO. V létě 2014 se mi podařila najít nová klidnější práce a odjela jsem do Prahy na školení. Hned jsem využila nabídky z Facebooku a přihlásila se k Vám 16.9. na workshop. A měla jsem možnost mluvit s Vámi. VY JSTE ANDĚL ! VY JSTE ÚŽASNÁ, SKVĚLÁ, BÁJEČNÁ! Po rozhovoru s Vámi mi svitlo. Začala jsem dělat, myslet a říkat si, co jste mi poradila. ZAČALA JSEM SE MÍT RÁDA ! Nebylo to jednoduché a šlo to pomalu. Opravdu jsem si začala sama sebe víc vážit. Vytratily se pocity nenávisti k vlastní osobě, pocity marnosti,  najednou je mi dobře a cítím se fajn.  Kateřinko, chci Vám moc poděkovat ! Za to, že jste se mnou mluvila. Za to, jak jste se mnou mluvila. Za to, že jste mi vyšla vstříc  a věnovala se mi ( i když jsem z daleka a nemám možnost k Vám pravidelně docházet na konzultace). Nikdy na Vás nezapomenu ! Jste skvělá ! A krásná! Přeji Vám ať se daří a ať jste šťastná a spokojená sama se sebou! Teď už, vím že je to v životě moc důležité!

Jana V.

Milá Hanko,

chtěla bych Vám moc poděkovat za to, jak moc jste mi pomohla. Dlouho jsem váhala než jsem Vás oslovila, nevěděla jsem , co od kouče čekat . Dnes jsem šťastná, že jsem se odhodlala a požádala Vás o konzultaci, protože jste mi naprosto změnila život. Hned při prvním setkání jsem k Vám pocítila velkou důvěru a byla jsem až šokovaná, jak jste mi během této konzultace ukázala, proč se mi v nějakých oblastech života nedaří a že to můžu sama změnit. V době, kdy jsem se s Vámi setkala, jsem byla nejistá, nesebevědomá, plná strachu z budoucnosti a také výčitek a trápení z minulosti, neměla jsem z ničeho radost. Svůj život jsem neřídila a neplnila si sny, protože jsem nevěřila, že si je můžu splnit. Dlouho jsem se tím trápila, tušila jsem, že je chyba někde ve mně, ale nedokázala jsem s tím nic udělat. Absolvovala jsem sezení u psychologa, pracovala na sobě sama, ale vše bez většího efektu. Až Vy jste mi vrátila chuť do života. Přistupovala jste ke mně vždy s pochopením, bez souzení , velmi osobně, ale přitom s naprostou profesionalitou . Měla jsem pokaždé pocit, že se dokážete vcítit do toho , co prožívám nebo jsem prožívala a že Vám záleží na tom, aby se mi vedlo lépe.

Linda K.

Milá Katko,

když jsem k Vám na konzultaci přišla poprvé, byla jsem hromádka neštěstí s trojkama ve všech životních kvadrantech, po nepříjemném rozchodu, utrápená, nespokojená v práci, s nulovým sebevědomím a nejrůznějšími zdravotními problémy na krku. Už od prvního okamžiku jsem ale věděla, že koučink s Vámi bude to pravé, co mi pomůže odrazit se od dna. Již po několika málo schůzkách byly vidět velké změny a zase jsem po dlouhé době začala cítit životní jiskru a radost. Díky Vám jsem si uvědomila svou cenu, naučila se mít se ráda a respektovat sebe sama, naučila jsem se říkat ne. Hodně času jsme spolu věnovaly rozklíčování opakujících se nezdarů v partnerských vztazích. Konečně jsem po letech pochopila, proč se ty nepříjemné situace s partnery opakovaly stále dokola. Depky a zdravotní problémy začaly postupně mizet, zase jsem začala mít ráda svou práci a urovnala vztahy s blízkými. Nového partnera jsem ještě nepotkala, ale vím, že až to přijde, už se nebudou opakovat ta neustálá odmítnutí a ponížení. Jsem nesmírně ráda, že jsem Vás potkala. Byla jste pro mě obrovskou životní inspirací a člověkem, který mi v mnohém otevřel oči. Čas strávený na schůzkách s Vámi pro mě byl jednou z nejlepších životních investic. Výsledek překonal všechny mé představy. Moc Vám za to děkuji a přeji Vám ať se Vám i nadále daří v té úžasné práci, kterou děláte.

Zuzka

Dobrý den Hanko,

moc děkuji za krásný workshop Emoční rovnice PRAKTICKY. Snažím se aplikovat, to co jsme se naučili ve svém životě. Pochopila jsem, že mám blok z dětství, kdy jsem musela „bojovat“ o lásku matky se svým bratrem. Vychovával mě od jednoho roku otec, kdy se mamka musela starat o malého bratra, a tento model mi zůstal do současnosti. I když otec zemřel, zřejmě jsem si tento model převzala i do budoucích vztahů. Vybírám si neustále partnery závislé na matce nebo na otci a já si jedu po své linii odděleně, takže nejsem schopná s partnerem vytvořit adekvátní vztah. Přihlásila jsem si další workshop na září. Byla jsem opravdu moc spokojená. I atmosféra velmi úžasná. Ještě jednou děkuji!

Květa K.

Dobrý den, Lucie. Děkuji Vám za naše setkávání. Hodně jste mi pomohla utřídit si myšlenky a taky vizi mého ukončeného vztahu do budoucnosti. Dívám se dopředu a své negativní myšlenky se snažím ne potlačovat, ale přemýšlet jak je pro sebe přeformulovat. Trochu se bojím jak to dopadne v Anglii , ale říkám si, že o nic nejde. Beru to jako šanci naučit se žít jen sama se sebou. V každém případě se o sobě dozvím něco víc. Moc Vám děkuji.

Miroslava S.

garance_spokojenosti

Za více než 10 let mé praxe jsem si jedním jistá. V momentě, kdy se mým klientům podaří změnit svůj náhled na sebe, změní se tak i jejich život samotný. Avšak, někdy ke změně potřebujeme druhého, který nám ukáže cestu, “nastaví zrcadlo” a pomůže k tomu, abychom sami sebe viděli v jiném světle. Abychom pochopili příčiny našich stavů a zbavili se okovů minulosti jednou provždy. 

Držím vám všem palce v osobní přeměně! Ať se vám povede jakákoliv změna, napište mi na cerna@mindcorp.cz . Z vašich výsledků se chci radovat stejně jako vy! 

Lenka Cerna

Lenka Černá, kouč a zakladatelka Školy pro Ženy 

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie