Reference

Ahoj Leni, chtěla bych Ti moc poděkovat za skvěly víkend na Monínci . Po příjezdu se cítím skvěle a opravdu jsem si dost odpočinula. Jsem moc ráda, že jste se Zuzkou dodaly sebevědomí mé kamarádce, která v dětství prodělala mozkovou obrnu a celý život na sobě musela hodně pracovat. Dnes opravdu zářila a byla nadšená z Vaší práce. Jsem Vám za to moc vděčná. Přeji Ti, ať se Ti daří ve všech oblastech života. Těšíme se na další akci. Krásné podzimní dny.

Jarka

Leni, děkuji za praktický seminář o zvýšení sebevědomí. Nikdy jsem si neuvědomila, do jaké míry se nevěnuji sobě a nemám se vlastně ráda. Bylo to sice náročné se na sebe podívat a říct si, že se ráda mám, ale nakoplo mě to a budu praktikovat každý den! Těším se na prokračování vašeho víkendu, jste obě moc moc fajn!

Eva K.

Děkuji za krásně strávený víkend. Dal mi opravdu mnoho. Asi nejlépe to vystihly krokodýlí slzy naší Terezky, když jsme odjížděli. A to nesmím zapomenout na večerní opusinkování fotky Zuzky v časopise.

Tereza

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie