Reference

Dobrý den Katko, moc děkuju za včerejší meditační podvečer. Opravdu jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Odcházela jsem a připadala jsem si opravdu jak jste řekla krásnější a hlavně lehčí. Bez vnitřního třesu. V loňském roce mi během tří měsíců zemřeli tři blízcí lidé a myslím, že od té doby jsem v sobě ten třes měla. Dnes se mi pomaličku vrací, ale díky Vám a Vašim ukázkám jsem se včera cítila skvěle, volná, svobodná. Opravdu Vám moc děkuji. Přeju Vám hlavně zdraví.

Kristina Č. říká o

Dobrý den Kateřino, chtěla bych vám moc poděkovat za včerejší workshop o meditaci. Bylo to pro mně něco nového a úžasného. Přišla jsem tam se ztuhlým místem okolo lopatek, a dneska mně nebolí vůbec nic :-) A celkově se cítím víc uvolněně. Přeji krásný den!

Pavla H. říká o

"Je to už několik let, co jsem přišla na ochutnávku cvičení pro ženy k Janě Zittové. V té době jsem se už poměrně dlouho zajímala o různé duchovní cesty, měla jsem za sebou kurzy astrologie ... Důvod toho všeho byl asi podobný jako u všech, aby se mi žilo lépe, měla jsem lepší vztah k sobě i k ostatním, dokázala přijímat vše, co mi život přinese s otevřeným srdcem a s vděčností ... Setkání s Janou mi však úplně změnilo život. Od té doby k ní s občasnými přestávkami chodím na ženské kruhy stále. Jana je krásná citlivá a hluboká žena. Nedá se ani napsat, čím vším mě obohatila. Naučila mě, že jako žena se nemůžu vyznat v sobě ani různých situacím, pokud nebudu spojená se svým tělem a ženstvím. A naučila mě také, jak se se svým tělem a ženstvím spojovat. Jana mě naučila radovat se z toho, že jsem žena, ukázala mi cvičení, jak se očistit, zvýšit si energii ... Vše, co ženám předává, předává jemně a laskavě a také s pokorou, ze které je cítit, že respektuje, že každá žena má svoji cestu. Je mi obrovskou inspirací. Stejně jako všechny ostatní ženy, se kterými jsem se přitom mohla setkat... Možná bych neměla zapomenout ještě na něco. Nedokážu sice přesně říci, jestli je to jen díky ženským cvičením, faktem je, že já která do svých 29 let měla velmi nepravidelné měsíčky (někdy přišly, až když jsem dostala injekci), v posledních letech menstruuji úplně přesně. Bylo mi 46 let a užívám si intimní život. Rozhodně mi cvičení pomohlo, abych více prožívala milování... Byla jsem tou, co měla na gymnáziu trojku z tělocviku, připadala si vždycky neohrabaná... A dnes, ráda tančím a užívám si to, nebojím se ani vyrazit na brusle ... Zkrátka jsem se nějak uvolnila ... možná jsem si někam zvědomila "já můžu". Přikládám to cvičení pro ženy... " .

Mirka říká o

Přeji krásný den Hani, ještě jednou bych Ti moc chtěla poděkovat za krásný seminář, je až neuvěřitelné, jak hodně se dokážeme minulostí ničit. Jsem moc ráda, že jste mi pomohly společně s Kateřinou Matlákovou odblokovat minulost a hlavně, že se lépe cítím a těším se na to, jít dál a jít si konečně svou cestou.:-D Věřím, že se brzy zase uvidíme na nějakém krásném semináři, protože mě hodně fascinují a dodávají odvahy anebo třeba na nějakém individuálním sezení. Prozatím přeji hodně radosti do života a mnoho splněných přání...

Jiřina H. říká o

Milá Jani, navštěvuji tvůj kurz Poznávání vnitřní ženy a na každou lekci se moc těším. V poslední době jsem si totiž uvědomila, že v dnešní době a hlavně v pracovním životě jde o neustálý tah na branku, stíhání termínů, ostré lokty a neustálou aktivitu. Na tvém kurzu jsem konečně objevila novou kvalitu, kterou mohu prožívat - a to je uvolnění, nechat věci plynout, dovolit si to, co potřebuji, uvolnit svoji mysl a přestat alespoň na chvíli analyzovat a hledat nějaká řešení. Je to pro mě úžasně osvobozující a ty dvě hodinky týdně mohu věnovat opravdu sobě, cítím se potom osvěžená a posílená, také díky setkání s ostatními ženami v komorní atmosféře. Poznávání mé vnitřní ženy pod tvým laskavým vedením je pro mě radostí a nastartovalo změny v mém každodenním prožívání. Za to ti, Jani, moc děkuji a přeji ti, ať se ti daří.

Jana S. říká o

Haničko, jste úžasná osoba, sluníčko a věřím, že jste pomohla plno lidem při řešení jejich problémů. Držím palce, ať Vám vydrží elán a nadšení se kterým do toho jdete! A Vaše schopnost empatie, která se jen tak nevidí!!

Katka K. říká o

Kateřino! Dobrý večer. Od čtvrtka na Vás často myslím a měla jsem i pár chvil, kdy jsem litovala, že neděláte konzultace po telefonu. :) Snažím se na sobě pracovat, jinak na ty naše situace nahlížet a posunout se. Chválím Vás kudy chodím a musím říct, že změnu cítím na sobě i po těch třech hodinách a následně pár dnech. Zpětně jsem si uvědomila, že jsem Vám dost často skákala do řeči a možná i obírala o Váš čas ostatní. Za to bych se ráda omluvila. Ale bylo to tak nějak silnější, než já. :) Moc ráda bych se u Vás ještě zastavila. Možná na nějakém workshopu, možná na konzultaci.. Ještě uvidím, na co přijde chuť. Každopádně ještě jednou velmi děkuji za obohacující povídání a přeji Vám, ať se daří a máte hezké dny.

Eva říká o

Dobrý večer všem, workshop "Jak být okouzlující a stále sebou" měl punc pohodovosti, otevřenosti a také pocitu, že jsem mezi svými, které znám spoustu let:-) Naše paní lektorka Hanka Wolf byla neskutečně lidská, která otevírala naše vevnitř schované tajemství, ale takovým něžným způsobem. Přidala svoje zkušenosti, postřehy a také veselé historky, které to správným způsobem okořenily :-) Když si vzpomenu na workshop, tak se musím usmívat, protože takhle to bylo celou dobu. Byla to prostě parádní záležitost, která mi přinesla jiný úhel pohledu.

Hanka N.

Sobotní workshop "Osvoboďte se z dietního vězení" byl báječný a pro mne velmi přínosný, jsem velmi ráda, že jsem se jej zúčastnila. Mám pocit, že jsem se opravdu osvobodila. Osvobodila od čísel, tabulek, jídelníčků atd. což mne již dlouhou dobu velmi stresovalo. Uvědomila jsem si spoustu věcí a konečně vidím cestu ven nejen z "dietního vězení", ale i z vězení nízkého sebevědomí. V sobotu jsem udělala opravu "nový start". Workshop vřele doporučuji všem ženám a těším se na další!

Kateřina

Milá Katko, moc Vás zdravím a děkuji za krásný večer plný zajímavého povídání. Nikdy jsem ani nepomyslela,že by ženská cykličnost mohla mít tak velký vliv na naše chování a život. Už jsem o Vás vyprávěla kamarádkám :)

Marcela P.

Dobrý den Katko, workshop o cykličnosti ve Vašem podání se mi velmi líbil. Hodně jsem si z něho odnesla. Jsem moc ráda, že jsem Školu pro ženy na konci minulého roku objevila.Vy a Vaše všechny kolegyně jste skvělé :-) Děkuji za vše, co pro své klienty děláte.

Martina S.

Dobrý večer, paní Matláková, chtěl bych Vám a paní Černé vyjádřit poděkování za sobotní workshop, který byl úžasný, atmosféra byla více než famózní, určitě prospěšný, pěkně interaktivní a přátelský, ale bohužel to rychle uteklo. :) Sobotní den se nesl celý v duchu pěkného a vydařeného počasí, měl jsem cestu přes Anděla, kde hrála skupinka indiánských zpěváků. Jak bylo příjemně teplo, hudba pěkná, několik desítek minut jsem poslouchal. V kombinaci s právě ukončeným workshopem, jsem si pomalu začínal uvědomovat, že se přes tu ztrátu již musím přenést, bude líp, resp. vždyť už vlastně skoro je. Jen se tomu nepoddat. Pořád mám dost práce s rovnicemi. Mám pár poznámek, které bych s Vámi probral na budoucí konzultaci. Navíc, když srovnám životní scan dělaný poprvé dne 19.9. se sobotním 26.10. je tam znatelný rozdíl a v podstatě se i cítím lépe. :) Mějte se hezky a těším se brzké shledání :)

Jaromír M.

Dobrý den Hanko, moc děkuji za krásný workshop Emoční rovnice PRAKTICKY. Snažím se aplikovat, to co jsme se naučili ve svém životě. Pochopila jsem, že mám blok z dětství, kdy jsem musela "bojovat“ o lásku matky se svým bratrem. Vychovával mě od jednoho roku otec, kdy se mamka musela starat o malého bratra, a tento model mi zůstal do současnosti. I když otec zemřel, zřejmě jsem si tento model převzala i do budoucích vztahů. Vybírám si neustále partnery závislé na matce nebo na otci a já si jedu po své linii odděleně, takže nejsem schopná s partnerem vytvořit adekvátní vztah. Přihlásila jsem si další workshop na září. Byla jsem opravdu moc spokojená. I atmosféra velmi úžasná. Ještě jednou děkuji! Květa K.

Květa K.

Dobrý večer Kateřino, chtěla bych Vám poděkovat za workshop Objevte své ženství. Zcela naplnil má očekávání má očekávání a nemám žádnou výhradu. Teď se snažím "pozorovat" svůj cyklus a přizpůsobit mu svůj režim a jsem zvědavá, jaké budu pozorovat změny. Myslím, že Vaším workshopem by si měla projít každá žena. Určitě budu šířit nabyté věomosti dále. A doufám, že se ještě uvidíme nanějakém z dalších workshopů nebo přednášek. Měj se hezky, Karolína K.

Karolína K.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie