Otevřete se novému vztahu

12. 4. 2018 | Škola vztahů | Redakce

V závěrečném díle mini série článků o komplikovaných vztazích a nedobrovolné samotě se budeme věnovat tématu otevření se novému a naplněnému vztahu. Ve chvíli, kdy jste se dozvěděla o příčinách vaší samoty a také jste se naučila neztratit v tomto nelehkém období sebedůvěru, nastává čas na nový začátek. V dnešním díle se tedy dozvíte, jak si ve svém životě a prostoru udělat místo na nového muže.

Zbavte se věcí z předchozích vztahů

Až dočtete tento článek, rozhlédněte se po místě, kde žijete. Jaké předměty máte doma? Co je ve vaší skříni? Mnoho žen, se kterými pracuji, se nevědomě obklopuje věcmi, jenž mají asociované s předchozím vztahem či vztahy. Byty plné vzpomínek na minulost nejsou ničím neobvyklým. Myslíte si, že věci, které máte doma, nemají se vztahem co dělat? Také jsem si myslela, že není možné, aby byl vliv věcí až tak silný. Jenže když se mi dostala do rukou kniha Zbavte se nepořádku s feng šuei, obrátila jsem svůj životní prostor naruby. Nejenže mé obydlí bylo plné vzpomínek, ale hlavně jsem si sama přivolávala samotu.

Úpravy doma

Podívejte se do pravého rohu rohu vaší ložnice a obývacího pokoje ve směru od dveří. To je totiž zóna partnerství a vztahů. Já jsem měla v této části obraz osamělé krásné ženy, stoleček, kam jsem odkládala hrnky od kávy, když jsem pracovala a celkově jsem se v této zóně věnovala právě práci. V ložnici to pak bylo místo, kde byly sice dvě židle a stolek, ale tam jsem především odkládala oblečení. Když jsem se dozvěděla, jak silný vliv má tok energie na jednotlivé oblasti, začala jsem se o toto místo starat. Místo hrnků od kávy jsem na stoleček dala sošku Buddhy a bohyně Lakšmí, dvě srdce a nosila jsem živé květiny do tohoto místa, dokud jsem nepotkala svého muže. Přestala jsem v tomto místě pracovat, obraz osamělé ženy nahradila reprodukce obrazu Polibek. V ložnici jsem ke stolečku také nosila květy a měla místo čisté a uklizené. Dnes už jsou na tomto místě partnerovy klávesy, na které tak rád hraje.

Udělejte místo novému muži

Ještě zůstaňte u sebe doma. Když už jste dala do pořádku pravý roh, podívejte se dál. Máte vůbec ve prostor pro nový vztah? Jak vypadá celkově vaše ložnice? Co je nad postelí? Chcete-li vztah, umístěte nad postel opět párový motiv. Také by u postele měly být dva noční stolky, jako symbol úplného páru a také mějte ustláno pro dva. Ještě jedna maličkost (u mě byla však dost podstatná). Žena má mít v posteli muže po pravé ruce, když leží na zádech. Spíte-li naopak, pak se dostáváte do mužské energie (ještě ke všemu v ložnici). Pro mě osobně byl tento detail dost podstatný. Výměnou strany jsem se skutečně mnohem lépe dostala do ženské energie. Další věcí je místo ve skříni. Měl by si váš muž vůbec kam dát věci? Pokud máte skříň narvanou k prasknutí, je na čase udělat velké třídění. Také mu kupte kartáček, papuče a hrnek, do kterého mu uvaříte kávu nebo čaj. Pokud si myslíte, že tyto věci nemohou fungovat a ve vztazích se vám nedaří, tak jen jděte a zkuste to. Nemáte co ztratit. Mimochodem, také jsem byla nevěřící Tomáš.

Nalaďte se na vztah

Jaké aktivity chcete ve vztahu dělat? Ano, sex je příjemný, ale pouze sex váš vztah nenaplní. Co však volný čas? Máte vůbec volný čas? S tímto fenoménem se setkávám u mnoha žen. Tolik si přejí vztah a když už ho mají, zjistí, že na něj nemají místo. Nebo ještě hůř, potkají muže, kteří je na tom s časem stejně katastrofálně, jako ony. Aby také ne. Podobné přitahuje podobné. Tedy workoholik zarezonuje s workoholikem. Chcete-li plnohodnotný vztah, pak si najděte muže, pro kterého budete prioritou. Nebojte se pustit k vodě muže, pro kterého je práce jediným smyslem života. Sice vás to může mrzet, ale ušetříte si tím spoustu frustrace v budoucnu. Namísto toho vyčistěte svůj diář od zbytečné práce, či nikam nevedoucích a neperspektivních schůzek. Začněte pěstovat koníčky, které vás doopravdy baví a scházejte se s lidmi, které máte skutečně ráda. Prozáříte se a bude z vás cítit, že máte na vztah chuť a hlavně místo.

Nebojte se rituálu

Rituály miluji a používám je poměrně často. Otevření se novému vztahu je krásná příležitost pro tuto aktivitu. Buďte kreativní a vůbec se rituálu nebojte. Můžete například napsat dopis vašemu budoucímu partnerovi. V dopise ho přivítejte a napište mu, co mu do vztahu nabízíte, co všechno byste s ním chtěla prožít. Popište, jaký by měl váš muž být a již nyní projevte vděčnost, že je ve vaší blízkosti. I když se možná ještě neznáte. Mám vyzkoušeno, že takto se skutečně spojují energie lidí a opravdu můžete cíleně magnetizovat konkrétního člověka. Mějte však na paměti, že se zhmotní přesně to, co si přejete. Klientkám, které se mnou pracují, proto doporučuji, aby s podobným rituálem nespěchaly. Dejte si tedy čas. Až váš seznam bude hotový, udělejte si tichý večer, zapalte si svíčku a dopis pro vašeho budoucího partnera nahlas přečtěte. Pak vložte dopis do obálky. Schovejte ho, nebo ho spalte. Až skončíte, sfoukněte svíčku a nechte kouzlo působit. Pak už jen nechte vše plynout a vyčkejte, až se vše splní.

Přeji vám, aby pro vás tento rok byl rokem šťastných a naplněných vztahů. Pokud se vám dlouho nedaří partnera najít, nechť se rozpustí všechny bloky bránící vám v prožívání láskyplného vztahu. Ať se potká duše muže, se kterým vám bude dobře, s vaší duší. Přeji si, aby tento článek působil na všechny, kteří jej potřebují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie