Tři tipy pro mladistvý vzhled

30. 7. 2015 | Články a videa, Škola zdraví | Redakce

Máte pocit, jako by některé ženy šly proti času? Připadá vám, že čím jsou starší, tím vypadají lépe? Jak to dělají, že vypadají pořád dobře? V dnešním článku vám prozradím tři tajemství, která zaručeně fungují a umožní vám omládnout, aniž byste potřebovala zásah plastického chirurga.

Napsala: Hana Wolf, MBA

Vyhněte se obloukem soláriu

První velkou pomůckou k získání mladistvého vzhledu je omezení opalování jak na slunci, tak v soláriích. Ano, bronzově opálená pleť zní sice lákavě, ale zkuste se podívat na tváře vašich kamarádek, které se pravidelně opalují v soláriích. Jejich kůže je nepřirozeně hnědá a vrásky mají mnohem výraznější a hlubší než ženy, které soláriím neholdují. Pokud možno omezte v nich svůj pobyt opravdu na minimum. Jedinou výjimkou je plesová sezóna, kdy by návštěvy ani tak neměly být příliš časté. Raději se opalujte přirozeně pobytem v přírodě nebo například s dětmi na procházce. Peníze, které byste dala do solária, raději investujte do kvalitního denního a nočního krému.

Smějte se… a pořádně

To, že smích prodlužuje život, jste už určitě slyšela. Napadlo vás ale, že pokud se smějete, může to mít i omlazující účinky? Opět se rozhlédněte ve svém okolí. Máte pocit, že vaše veselé kamarádky vypadají tak nějak mladistvěji než ty, které mají jen samé starosti? Je to proto, že si tolik nepřipouští úzkost, nejsou pod takovým stresem a jejich život je plný lehkosti. Proto se jim netvoří tolik vrásek a jejich tvář je mnohem uvolněnější, což způsobuje svěží a mladistvý vzhled. Velmi vám doporučuji začít se na svět dívat pozitivně, vyhledávejte příležitosti, kde se budete smát, a obklopujte se lidmi, kteří vás rozesmějí než těmi, kteří neustále mluví jen a jen o svých problémech.

Dělejte to, co vás baví

Baví vás ruční práce nebo ráda píšete? Chcete kreslit, ale nemáte na to čas? Zkuste si svůj program uzpůsobit tak, abyste měla čas na činnosti, u kterých relaxujete a které vás baví. Naše životy jsou bohužel plné činností, které nás vůbec nebaví a děláme je proto, že musíme. Zkuste to však zlomit. Zprvu se to může zdát nemožné, avšak pokud si ve svém životě najdete čas na činnosti, které vás naplňují, rázem odpluje vlna stresu a vy budete šťastnější a spokojenější. Namítáte, že nemáte čas? To je častý důvod toho, proč lidé dělají to, co musí, a ne, co chtějí. Tentokrát ale přemýšlejte opačně. Najděte si jeden důvod, proč to jde, a ne tisíc důvodů, proč to nejde. Uvidíte, že váš život bude najednou spokojenější a šťastnější. Tím pádem i vy budete vypadat lépe a uvolněněji.

Chcete se nás na cokoliv zeptat?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Osobní koučink

Dostali jste se do tíživé životní situace a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme! Náš tým koučů je připraven vám během jedné hodiny načrtnout řešení vaší situace. Pomáháme našim klientům v oblasti sebevědomí, partnerských vztahů nebo při depresích a úzkostech.

Více informací naleznete zde: Osobní koučink

Online Akademie

Chcete na sobě pracovat, ale nemáte čas přijet na přednášku nebo osobní koučink? Otevřeli jsme pro vás Online Akademii, ve které vám pravidelně přinášíme online tréninky na zajímavá témata. Můžete se tak vzdělávat z pohodlí svého domova…

Více informací naleznete zde: Online Akademie